22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Hayat Şarkısı Yeni Bölümde Cem Son Kozunu Oynuyor

22/11/2016 - 16:52

Hayat Şarkısı 31. bölümüyle Kanal D'de izleyici karşısında. Salı akşamı ekrana gelecek dizide yaşanan gelişmeler soluk kesecek. Cem son kozunu oynayacak ve Filiz ile nikah masasına oturacak. Sırlar ise aralanmaya devam edecek.
Hayat Şarkısı Yeni Bölümde Cem Son Kozunu Oynuyor

Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 31. Bölümü ile Salı günü akşamı ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümünde yaşanan gelişmeler bölüme damgasını vuracak gibi gözüküyor. Dizide anlaşılması zor olan ilişkiler yumağı çözülmeye devam ederken, sırlar açığa çıkacak.

Hayat Şarkısı’nın 31. Bölümünde Hülya geçmişi ile yüzleşmeye başlar. Cem, kızının yaşadığını öğrenince son kozunu oynamaya hazırlanıyor. Hayatının en zor seçimini yapmak üzere olan Hülya zor anlar yaşıyor.

Melek ve Nilay sırlarını saklamakta zorlanacaklardır. Sırrı daha fazla saklayamayan Nilay, sonunda daha fazla tahammül edemez ve açıklama bile yapmadan Hülya’ya gider ve Bahar’ı teslim eder. Zeynep ise yaşadıkları karşısında şok olur. Neticesinde de ortalığı karıştırır.

Cem Son Kozunu Oynuyor

Cem ise olayları Hülya’dan daha önce öğrenir ve Hülya’ya karşı son kozunu oynamaya karar verir. Bu durum karşısında Hülya, zor bir karar vermek sorunda kalır. Bu gelişmenin ardından Hülya ile Melek arasında çok zor bir yüzleşme faslı gerçekleşir. Filiz ile Cem ise ani bir kararla kendilerini nikâh masasında bulurlar. Asıl bomba ise Hülya tarafından patlatılacaktır. Hülya’nın bulduğu belge Süheyla Hanım’a ulaşınca dizideki dengeler altüst olacaktır.Yorum Yap