9 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Helin Avşar’dan Boşanma Kararı!

09/09/2016 - 23:46

Helin Avşar’dan Boşanma Kararı!

Hülya Avşar’ın kardeşi Helin Avşar, 2016 Yılında evlendiği Serhan Bora ile evliliklerini sonlandırma kararı aldığını sosyal medya hesabı üzerinden sevenleri ile paylaştı. Henüz evleneli çok uzun bir süre olmayan Helin Avşar’ın evlilik sürecini iyi geçiremediği, sık sık eşi ile tartışma yaşadığı ve ilişkilerinde birbirine zarar verdikleri düşüncesiyle boşanma kararı aldığını açıkladı.

Helin Avşar, geçtiğimiz günlerde de bu açıklamayı yapmıştı fakat açıklamayı yaptığı sosyal medya hesabının hackerlar tarafından ele geçirilerek onların tarafından yazılan bir mesaj olduğunu söyleyerek o mesajını silmişti. Bugün yapılan açıklama ise o günkü söylenen hacker mesajının doğru olmadığını kanıtlar nitelikte oldu.

Ayrılığı ile ilgili instagram hesabına kısa bir not düşen Avşar, karşılıklı anlaşarak ayrılma kararı aldıklarını, birbirlerini ayrılık kararı ile kırmadıklarını iletti. Birbirlerine karşı saygılarını kaybetmediklerini de söyleyen Helin Avşar, arkadaş ve dost olarak kalacağını, bundan sonraki yaşamında yine görüşebileceklerini söyledi.

Boşanma kararına ilişkin Serhan Bora’dan bir açıklama gelmezken, sosyal medyada da geniş yankı buldu. Geçtiğimiz günlerde yazdığı mesajın ardından bir yalanlama yapması, samimiyetsiz olarak yorumlandı. Böyle bir şeye yapmasına gerek olmadığını belirten sevenleri, buna rağmen Helin Avşar’a destek çıktı.Yorum Yap