14 Kasım 2016

Yunus Ünlü

İçerde 10. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Celal Baba Ölecek Mi?

14/11/2016 - 23:22

İçerde 10. bölüm fragmanı yayınlanana kadar binlerce kişinin aklında tek soru olacak. Celal baba ölecek mi? İçerde 9. bölümde aracı patlayan Celal baba yani Çetin Tekindor'un diziye veda edebileceği söyleniyor. Alyanak'ın Mestanı'ı öldürdüğünün ortaya çıkması sonrası ortalık karıştı.
İçerde 10. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Celal Baba Ölecek Mi?

İçerde heyecan dolu yeni bölümü ile ekranlara geldi. Mestan’ın katilinin Alyanak olduğu belli oldu. Sarp kendini aklamak için çalışırken iyice köşeye sıkışıyor. Alyanak’ın kurduğu tuzak sonrasında Celal’in içinde olduğu araç patlıyor. Celal’in ölüp ölmeyeceği merakla bekleniyor.

Pek çok kişi henüz 9. bölümde Çetin Tekindor’un diziden ayrılmayacağını düşünüyor. Ancak patlayan arabanın içerisinde bulunan Celal’in oradan nasıl kurtulabileceği ise merak konusu. Twitter’da da gündemin zirvesinde olan İçerde, yeni bölümde yine binlerce hayranını ekrana kilitleyecek.

İçerde 9. bölümde Mert intikam yeminleri ederken Sarp’ı nasıl bir son beklediği merak konusu. Akıllardaki tüm soruların cevabı 21 Kasım pazartesi akşamı yayınlanacak olan İçerde 10. bölümde cevabını bulacak.

İçerde 10. Bölüm Fragmanı

İçerde yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda Show TV ile eş zamanlı olarak sizlerle paylaşacağız.Yorum Yap