21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

İçerde 10. Bölüm İzleyiciyi Ekrana Kilitleyecek! Sarp Celal Babanın Yerine Geçecek

21/11/2016 - 16:29

İçerde 10. bölüm izleyici karşısına gelmeye hazırlanıyor. Pazartesi günlerinin sevilen dizisi İçerde yine reytingleri sarsacak. Celal Baba’nın arabasının patlamasıyla sosyal medyayı birbirine katan İçerde dizisinde şok edici olaylar yaşanmaya devam ediyor.
İçerde 10. Bölüm İzleyiciyi Ekrana Kilitleyecek! Sarp Celal Babanın Yerine Geçecek

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren beğeni toplayan İçerde dizisinin 10. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Pazartesi günlerinin sevilen dizisi İçerde’nin yayınlanan 10. bölüm fragmanından edinilen izlenime göre dizide şok gelişmeler yaşanacak. Show TV ekranlarında saat 20:00’de çıkacak olan İçerde dizisi adından söz ettirmeye devam edecek.

Kebapçı Celal’in arabasının patlaması ile sosyal medyayı birbirine katan dizi Pazartesi akşamı saat 20:00’de hayranlarına keyifli bir vakit geçirtecek. İçerde dizisinin 9. Bölümünün son sahnesinde ölmediği anlaşılan Celal Baba kendisine yapılan ihanete nasıl tepki verecek?

İKTİDAR MÜCADELESİ İÇERDE!
Celal Baba’nın ölümünden sorumlu olduğu anlaşılan Alyanak, Celal’in yerini alabilmek için ne yapacak şimdiden merak konusu. Sarp ve Alyanak arasında yaşanacak olan iktidar mücadelesi ve perde arkasından Celal Baba’nın ne yapacağı dizinin çekiciliğini artırıyor. Geçen hafta Pazartesi günü en çok izlenen dizi olan İçerde’nin 10. Bölümü merakla bekleniyor.

İÇERDE DİZİSİNDE ERKEN FİNAL SÖYLENTİSİ

Yayınlandığı andan itibaren belli bir hayran kitlesine sahip olan İçerde dizisinde yaşanan hızlı gelişmeler dizinin erken final yapacağı konusunda söylentileri artırıyor. İçerde dizisinin yapımcılarının ‘tadında bırakacağız’ şeklinde açıklama yaptıkları duyumları basında yer alıyor.Yorum Yap