21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

İçerde 11. Bölüm Fragmanı! Sarp ve Celal İzleyiciyi Ters Köşe Yapıyor

21/11/2016 - 23:23

İçerde 11. bölüm fragmanı izleyici karşısına geçmeden en çok arananlar arasında yerini aldı. 21 Kasım pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelen İçerde, Sarp ve Celal'in harika performansı ile izleyiciden tam not aldı. Gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi.
İçerde 11. Bölüm Fragmanı! Sarp ve Celal İzleyiciyi Ters Köşe Yapıyor

İçerde 10. bölümü ile yine zirvedeki yerini kimseye bırakmadı. Akıllardan çıkmayacak 9. bölümde ve bölüm sonu 1 hafta boyunca konuşulmuştu. Celal babanın ölmemesi ,Sarp’ın tekrar içeri girmesi ve Mert’in yaşananlar sonrasında nefesini tutması. İçerde 9. bölüm uzun süre konuşuldu.

21 Kasım pazartesi akşamı ekranlarda olan İçerde 10. bölümde en az önceki hafta yayınlanan 9. bölüm kadar ses getirdi. Sarp’ın Alyanak’ın planlarını öğrenmesi ve onu deşifre etmesi, Celal babanın yerine geçmek için Alyanakla güç gösterisine girmesi bölümün nefes kesen sahneleri arasında yer aldı. Diğer taraftan ise Celal babanın Melek ve Sarp’ı öğrenmesi işleri karıştırıyor. Celal baba Sarp’ı artık gerçek bir evlat gibi görse de öz kızı Melek’i ona teslim edecek mi ilerleyen haftalarda göreceğiz.

Türk televizyonlarının en kaliteli projeleri arasında yer alan İçerde’de bir de akılları kurcalayan sahne yaşandı. Geçtiğimiz bölümde Celal babanın arabasının patlaması ve etraftaki herkesin gözyaşlarına boğulması akıllara kazındı. Ancak herkesin aklında bir soru vardı. Patlayan arabadaki cesede bakmak kimsenin aklına gelmedi mi? Bu ayrıntı da İçerde’nin nazar boncuğu olsun diyen izleyici sahneyi fazla kurcalamadı ve yeni bölümün tadını çıkardı.

İçerde 11. Bölüm Fragmanı

Show TV, İçerde’nin yeni bölüm fragmanının her hafta cuma günleri yayınlıyor. 28 Kasım pazartesi günü ekranlarında olacak İçerde 11. bölüm fragmanı da 25 Kasım cuma günü izleyici karşısında olacak.Yorum Yap