28 Kasım 2016

M. Negiz

İçerde 12. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı! Mert İntikam İçin Coşkun’un Peşinde

28/11/2016 - 21:01

İçerde 12. bölüm fragmanı izleyicinin yakın takibinde. 5 Aralık tarihinde ekranlara olacak İçerde yeni bölüm için nefesler tutuldu. Mert, Coşkun'dan intikam almak için mücadele ediyor. Sarp ise Celal babanın açığını kolluyor. İçerde yeni bölüm, her hafta olduğu gibi bu haftada izlenme rekorları kırdı.
İçerde 12. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı! Mert İntikam İçin Coşkun’un Peşinde

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren sürekli heyecan dolu olan İçerde dizisi 11. Bölümü ile ekranlara geldi. Celal Baba’nın dönüşü, Sarp’ın artık gerçek anlamda “içerde” oluşu, Mert’in geçmişten gelen acısı ve Alyanak’ın akıbeti merak edilen başlıca konular.

Her bölümü ayrı bir keyif veren dizinin son bölümü de yeni gelişmelerle ekranlardaki yerini alacak. İçerde dizi Pazartesi akşamında Celal Baba’nın atacağı adımlar, Sarp’ın içerde yapacakları merak edilirken Mert’in en önemli düşmanı açığa mı çıkıyor? Dizide merak edilen önemli bir konu da Alyanak hakkında kim karar verecek ve Alyanak ne yapacak? İçerde dizisi, Pazartesi akşamlarına keyif katmaya devam edecek.

11. bölümünde İçerde dizisinde yeni gelişmeler yer alıyor. İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. Yeni bölümde Mert ile Coşkun karşılaşıyor. Coşkun’un yaşadığına şaşıran Mert’in ne yapacağı ise şimdiden merak ediliyor.

Sarp, Celal Baba’nın talimatı ile Alyanak’ın peşine düşüyor. Alyanak’ın gizli evinin yerini öğrenen Sarp’ın durumu Celal Baba’ya aktaracağı merak konusu. Yusuf müdür ile Celal Baba’dan hangisi Alyanak’ı alacak?

Dizide diğer gelişmeler, Davut’un ne yapacak?, Mert ileEylem’in arkadaşlığı başka bir aşamaya mı geçiyor?, Köstenceli sonrasındaki Alyanak. Pazartesi akşamı Show TV’de yayınlanan dizi konuşulmaya devam edecek.

İçerde 12. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı

Show TV, İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanlarını her hafta cuma günleri izleyici ile buluşturuyor. İçerde 12. bölüm fragmanı 2 Aralık cuma günü Show TV eş zamanlı olarak haberimizde olacak.Yorum Yap