31 Ekim 2016

Kadir Çalışkan

İçerde 8. Bölüm Fragmanı Çok Konuşulacak

31/10/2016 - 22:36

İçerde 8. bölüm fragmanı Show TV izleyicisinin en çok merak ettikleri arasında. Pazartesi akşamlarının en çok izlenenleri arasında zirvede yer alan İçerde, bu haftada zirveyi kimseye kaptırmadı. İçerde yeni bölüm 7 Kasım pazartesi akşamı izleyici karşısında olacak.
İçerde 8. Bölüm Fragmanı Çok Konuşulacak

İçerde, bu haftaya da damgasını vurdu. Mert ve Sarp’ın kavgası haftanın en çok konuşulanları arasında yer aldı. İçerde yeni bölümün ardından ise gözler 8. bölüm fragmanına çevrildi. Show TV, 8. bölüm detaylarını henüz paylaşmadı. Ancak her hafta olduğu gibi İçerde 8. bölümde de heyecanın dorukta olması bekleniyor.

İçerde 7. Bölümde Nefesler Tutuldu
Sarp ve Mert’in kavgası 7. bölümün en çok konuşulan sahnesi oldu. Arslan ve Mert’in karşılıklı silahları çekmesi ile başlayan yeni bölümde beklendiği gibi patlayan silah Arslan’a ait değildi. Bu operasyonun da boşa çıkması üzerinde Yusuf Başkomiser ve Sarp ayrılırlar. Bu bölümde ana konu ise gazeteci kızın yürüttüğü gizli haberin ortaya çıkması oldu. Zor durumda bulunan gazeteci kurtuluşu Mert’te arar. Ancak cevabı hiçte beklediği gibi olmadı.

İçerde 8. bölüm fragmanına ulaşabileceğiniz adres: http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/icerde/1681Yorum Yap