Haber Direkt
İletişim

Bu sayfa HaberDirekt.com.tr site yönetimi ile hızlı ve kolay şekilde iletişime geçebilmeniz için oluşturulmuştur. Hukuki ya da kalitesiz içerikler konuları başta olmak üzere, açılmayan sayfalar ve haber önerileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HaberDirekt.com.tr internet sitesinin içeriği haber editörleri tarafından oluşturulmaktadır. Sitemizde birden çok haber editörü bulunmaktadır. Haber editörleri tarafından siteye eklenen içerikler, yayınlandıktan sonra Baş Editör kontrolünden geçmektedir. Google Web Yöneticisi Yönergelerine uymayan, amacını aşan, katma değer sunmayan ya da kalite standartlarımızı sağlamayan yazılar Baş Editör tarafından siteden kaldırılmaktadır.

Sitemize “Yazı Gönder” sayfası aracılığıyla ziyaretçilerimiz tarafından da içerik gönderilebilmektedir. Gönderilen yazılar öncelikle haber editörünün onayından, sonrasında ise Baş Editör kontrolünden geçmektedir. Baş Editör ziyaretçiler tarafından gönderilen içerikleri de Google Web Yöneticisi Yönergelerine uymaması durumunda siteden kaldırmaktadır.

HaberDirekt.com.tr internet sitesinde katma değer sunmayan, amacını yaşan, yanıltıcı/aldatıcı ya da doğruluğu bulunmayan bir içerikle karşılaştığınızda, iletişim formu aracılığıyla Baş Editöre doğrudan mesaj gönderebilirsiniz. İletişim taleplerinize 48 saat içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

Bu kapsamda ulaşamadığınız sayfalar için özürlerimizi sunar, siz değerli ziyaretçilerimize daha yüksek katma değer sağlamak için çalıştığımızı aktarmak isteriz.

HaberDirekt.com.tr – Künye | Hakkımızda | Kullanım Şartları/Gizlilik Politikası

İLETİŞİM E-POSTA
bilgi@haberdirekt.com.tr

HIZLI MESAJ GÖNDERME FORMU

[contact-form-7 id=”19104″ title=”Genel İletişim”]

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ