8 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

İlk Kez El Ele Görüntülendiler!

08/09/2016 - 11:31

İlk Kez El Ele Görüntülendiler!

Caner Erkin Şükran Ovalı aşkı geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden paylaşılan bir fotoğraf ile tescillenirken, buna rağmen ikilinin dışarıda yakalanmaması hala kafalarda soru işaretlerine neden olmuştu. İtalya’dan dönerek Beşiktaş’ın yolunu tutan Caner Erkin, İstanbul’da yeni sevgilisi Şükran Ovalı ile birlikte ilk kez kameralara yakalandı. Daha önceki ilişkilerinde kameraları gördüğünde agresif bir tavır sergilemesiyle dikkat çeken Caner’in bu kez daha ılımlı bir tavır segrgilemesi gözlerden kaçmadı.

Zorlu Center’da görüntülenen yeni çift, AVM’de bir restoranda yemek yediler. Daha sonra alışveriş için mağazaları dolaşan ikili, çok fazla mağaza dolaşmadan AVM’den ayrıldı. Görüntülere bakıldığında ise iki gülen yüzü görmek mümkün. Caner’in eski agresif görüntüsü ortadan kalkmış, yerine daha neşeli bir insan gelmiş gibiydi. İkili el ele görüntülenmekten ise çekinmedi. Kameraları gören çiftin yüzünde oluşan tebessüm ile birlikte poz verdikleri görüldü.

Caner, bugünlerde hem kariyerinde hem de aşk hayatında yeni bir dönem açarken, eski günlerin izini ise taamen silmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabını yeniden düzenleyen futbolcu, Fenerbahçe ve eski eşi ile olan tüm resimleri sildi.Yorum Yap