10 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

İmane Elbani Kimdir? Murat Yıldırım Gönlünü Faslı Güzele Kaptırdı

10/11/2016 - 19:40

İmane Elbani, Murat Yıldırım'ın gönlünü çelmeyi başardı. Türkiye'de ve Dünya'da hatırı sayılır hayran kitlesi bulunan Murat Yıldırım, yer aldığı pek çok projede adından söz ettirmeyi başarıyor. Yıldırım son günlerde Faslı güzel İmane Elbani ile yaşadığı aşk ile gündemde. İmane Elbani'nin İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma Murat Yıldırım'dan yorum geldi.
İmane Elbani Kimdir? Murat Yıldırım Gönlünü Faslı Güzele Kaptırdı

Türkiye de ve Ortadoğu’da geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Murat Yıldırım, gönlünü Faslı güzel İmane Elbani’ye kaptırdı. Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen çifti sosyal medya paylaşımları ele verdi.

Murat Yıldırım’ın yaşam koçu Said Sözühikmet’in bir paylaşımını sosyal medyadan yayınlayan Faslı güzele sevgilisi Murat Yıldırım’dan geldi. Sevgilisinin paylaşımının altına ‘Gül’ bırakan Yıldırım’ın bu hareketi takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Faslı güzel İmane Elbani, İngiliz ve Mısır yapımları başta olmak üzere pek çok projede yer almaya devam ediyor. İmane güzelliğini atletizme borçlu olduğunu dile getiriyor.

İşte Ses Getiren O Paylaşım

İmane Elbani Güzelliği ile Büyülüyor

murat

Murat Yıldırım, İmane Elbani’nin paylaşımına gül gönderdi

imane-elbani-2

imane-elbani-6

imane-elbani-3

imane-elbani-9

imane-elbani-10

imane-elbani-11Yorum Yap