27 Kasım 2016

M. Negiz

İşte Benim Stilim Haftanın Finali TV8 Ekranlarında! Haftanın Eleneni Kim Olacak?

27/11/2016 - 9:41

Yeni sezonun ilk elemesi yapılacak olan İşte Benim Stilim’de haftanın finali merak konusu. Haftanın eleneni kim olacak? Pazar günü saat 15:00’de TV8 ekranlarında yayınlanacak olan İşte Benim Stilim Öykü Serter’in sunumuyla ekrana gelecek.
İşte Benim Stilim Haftanın Finali TV8 Ekranlarında! Haftanın Eleneni Kim Olacak?

İşte Benim Stilim Pazar Günü saat 15:00’de TV8 ekranlarında olacak. Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurken Erez’in jüri üyeleri olarak haftanın finalini değerlendirecek. Kerimcan Durmaz’ın misafir jüri üyesi olarak geleceği programda 13 bayan yarışmacı yarışacak. Yarışmacılar, Türkiye’nin en tarz kadını ünvanını elde etmek için mücadele edecek.

Kendilerine her hafta verilecek olan 1.500 TL ile haftanın konseptine uygun kıyafetleri bulma yarışına giren yarışmacılar, ilerleyen haftalarda dolaplarında biriken kıyafetleri kombinlemeye çabalarlar. Mümkün olduğunca para artırma çabasına giren yarışmacılar, en ucuz ve en uygun giyinme konusunda ipucu vereceklerdir.

İŞTE BENİM STİLİM ÖDÜL MİKTARI: 100 BİN TL

14 hafta boyunca süren çekişme ve mücadele sonunda birinci seçilen yarışmacı 100 bin TL para ödülünü almaya hak kazanacaktır. Ödülün sahibi aynı zamanda Türkiye’nin en tarz kadını ünvanını alacaktır.

İŞTE BENİM STİLİM GALA GECESİ

İşte Benim Stilim gala gecesinde konsept kıyafeti ile çıkan yarışmacılar, jüri üyelerinden 5 üzerinden puan alırlar. Yapılan puanlama sonucunda en düşük oyu alan kişi elenme oylamasına girmek durumundadır. Eleme oylamasına girecek olan ikinci kişi ise yarışmacılar tarafından verilen puanlardandır. Elemeye girecek kişi olarak belirlenen iki yarışmacılar ise jürinin oylaması sonrasında ortaya çıkan oy sayısına göre değerlendirilecektir. En fazla “gitsin” oyu alan yarışmacı İşte Benim Stilim yarışmasına veda etmekle yükümlüdür.Yorum Yap