22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

İşte Benim Stilim Yeni Bölümde Kızlar Şıklık Yarışında

22/11/2016 - 9:58

İşte Benim Stilim kendinden bahsettirmeye devam edecek. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma yeni yarışmacılarla izleyicilerine keyifli anlar yaşatacak. İşte Benim Stilim, Öykü Serter’in sunumuyla hafta içi hergün ekranlarda olacak.
İşte Benim Stilim Yeni Bölümde Kızlar Şıklık Yarışında

TV8 ekranlarında seyircilere keyif veren yarışma İşte Benim Stilim birbirinden ilginç yarışmalar ve yarışmacılarla hazır durumda. Öykü Serter’in sunumuyla hafta içi hergün TV8 ekranlarında olacak olan dizi saat 15:00’de seyircileri ile buluşuyor.

Uğurkan Erez, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş’ın jüri görevini üstlendikleri yarışmada keyifli yarışmalar gerçekleşecek. Birbirinden güzel olan yarışmacıların şıklık yarısında girdiği yarışmada jüri de karar verirken zorlanacak.

İşte Benim Stilim yarışmasında yarışmacılar Türkiye’nin en stil kadını olmak için mücadele edecekler. Bütün mücadele elbette yarışma sonunda kazanılacak olan büyük ödülü elde etmek için yaşanacak. İşte Benim Stilim hafta içi hergün saat 15:00’de TV8’de…

İşte Benim Stilim Yarışmacıları

Çağla Şen, Dilara Taşkın, Dilara Kayalı, Melek Özçağan, Yağmur Gürgen, Aleyna Eroğlu, Niran Yalaz, Nazlı Ersoy, Aylin-Selin Ençok ve Simay Tokatlı adındaki yarışmacılar Türkiye’nin en stil kadını olmak için mücadele edecekler ve Uğurkan Erez, Ivana Sert, Kemal Doğulu ile Nur Yerlitaş’tan oluşan jüri önünde ter dökecekler.Yorum Yap