30 Nisan 2016

Kadir Çalışkan

İtalyan Basınından Flaş İddia!

30/04/2016 - 13:20

İtalyan Basınından Flaş İddia!

Fenerbahçe’de ikinci Tuncay Şanlı vakası! 13 Nisan’da oynanan Galatasaray maçından önce teknik direktör Vitor Pereira ile yaşadığı gerginlik sonrasında süresiz olarak kadro dışı bırakılan yıldız futbolcu Caner Erkin hakkında şok bir iddia geldi. Bu sezon sonu Fenerbahçe ile olan sözleşmesi bitecek olmasına rağmen yönetim herhangi bir girişimde bulunmamıştı. Devre arasından bu yana sesli bir şekilde gitmek isteyen gider sözlerinin sarfedilmesi oyuncunun elden kaçmasına neden oluyor. Geçtiğimiz yıllarda 5 yılda kazanılan 3 şampiyonlukta büyük katkısı olan ve tüm Avrupa takımlarının dikkatini çeken Tuncay Şanlı da sezon sonunda elden kaçmıştı. Avrupa’nın sayılı hücumcu beklerinden biri olarak kabul edilen, aynı zamanda sol kanatta her mevkine oynayabilen Caner Erkin, Fenerbahçe ve Türk Milli Takımı için vazgeçilmez oyunculardan biri konumunda.

Fenerbahçe yönetimine geçtiğimiz günlerde “affedilebilir” raporu veren Vitor Pereira, Caner Erkin’in kendisinden ve takımdan özür dilemesini talep etmişti. Galatasaray maçından sonra sosyal medya hesabından özür dileyen futbolcu, son olarak geçtiğimiz günlerde Samandıra’ya çağırılmıştı. Henüz hakkında bir karar verilmeyen Caner Erkin için İtalya’dan şoke eden bir haber geldi.

Sezon başından beri İnter tarafından istenen futbolcunun sağlık kontrolünden geçtiği belirtildi. İtalya’nın önde gelen gazetelerinden biri olan La Gazzetta Della Sport’un haberine göre Caner Erkin bundan tam 6 hafta önce İnter için sağlık kontrolünden geçmiş. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Erkin’in, kadro dışı bırakılmadan çok daha önce sağlık kontrolünden geçtiği iddiası bomba etkisi yarattı.

Yakın çevresine kesin olarak İnter’e gitmeye karar verdiğini söyleyen Caner Erkin ise 13 Nisan’dan bu yana Samandıra’ya giremiyor. Ayrıca Euro 2016’da Milli Takım’ın en önemli kozlarından biri olacak olan yıldız futbolcuya antrenman programı da verilmedi. Caner, kendisi gibi kadro dışı bırakılan Serdar Kesimal ile birlikte bireysel olarak çalışmalarına devam ediyor.Yorum Yap

 

film izle 2017 cs go crosshair kafa topu