3 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Jeremain Lens’e Övgü!

03/09/2016 - 20:25

Jeremain Lens’e Övgü!

Fenerbahçe’nin transferin son günlerinde kadrosuna kattığı Hollandalı oyuncu Jeremain Lens, katıldığı ilk antrenmanda teknik heyetin ve diğer futbolcuların alkışını topladı. Hazır bir şekilde takımla çalışmalara başladığı görülen oyuncunun iyi bir kamp dönemi geçirdiği saptandı. Yapılan testlerde takımın önünde olduğu söylenen Lens’in ilk oynanacak lig maçında sahadaki yerini alabileceği konuşuluyor.

Özellikle Advocaat’ın isteği üzerine takıma dahil edilen oyuncu, Fenerbahçe’nin hücum zenginliği yaratabilecek oyuncularından biri olacak. Antrenman maçında hızı ile de dikkat çeken oyuncunun istekli olması, ayrı sevinç yarattı. Maç esnasında yaptığı estetik hareketler ise diğer futbolculardan da alkış almasına sebep oldu.

Zorya Luhansk Maçında Yok!
Fenerbahçe’de ilk maçı iple çeken Lens, ligdeki ilk maçta yerini alabilecek fakat Avrupa kupalarındaki ilk grup maçında sahadaki yerini alamayacak. Daha önce Avrupa kupalarında mücadele eden takımdan çift sarıdan kırmızı kart gören Jeremain Lens’in bir maç cezası bulunuyor. Bu durumda Zorya Luhansk karşısında ilk maçta sahadaki yerini alamayacak. Bilindiği üzere 30 Eylül 2016 tarihine kadar Volkan Şen’de cezalı. Zorya Luhansk maçında iki oyuncunun yerine sahada Stoch’u görebiliriz.Yorum Yap