26 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kalbimdeki Deniz 7. Bölüm Fragmanı! Deniz ve Mirat Sırt Sırta Veriyor

26/11/2016 - 21:17

Kalbimdeki Deniz 7. bölüm fragmanı için dizi hayranlarının bekleyişi başladı. 26 Kasım cumartesi akşamı 6. bölümü ile ekrana gelen dizi nefes kesti. Mirat ve Deniz arasındaki uyum izleyenlerin yüzünü güldürdü. Nefes kesen bölümün ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Kalbimdeki Deniz 7. Bölüm Fragmanı! Deniz ve Mirat Sırt Sırta Veriyor

FOX ekranlarının cumartesi günleri en çok izlenen ve reyting sıralamalarında zirvede bulunan dizisi Kalbimdeki Deniz, bu haftayada damgasını vuruyor. Kutsi ve Özge Özberk’in oyunculukları bu haftada ayakta alkışlanıyor. 26 Kasım cumartesi akşamı 6. bölümü ile ekranlarda olan dizi nefes kesti. Dizi hayranları şimdiden 7. bölüm fragmanına odaklandı.

Deniz ve Mirat tüm zorluklara karşı sırt sırta veriyor. Radikal bir kararla Mirat’ın evinden ayrılan Deniz geri dönüyor ve zorlukların üstesinden beraber gelmeye karar veriyorlar. Okuldan atılma tehlikesi ile karşı karşıya kanal Ece ise son anda kurtuluyor.

Kalbimdeki Deniz Son Bölümde Yaşananlar

Mirat’ın mahalleliye gösterdiği tepki yanında, Cemile’nin öğrendiği gerçekleri yaymasıyla, mahalleli büyük bir pişmanlık ve utanç içine düşer. Saldırı olayından tutuklananların olması da işin cabasıdır. Mirat’ın ve Cemile’nin geri dönmesi taleplerini kesin bir dille geri çeviren Deniz, taşındığı evde de şok edici bir olayla karşılaşır. Düştükleri daha zor duruma isyan eden Ece’nin başı okulda da derde girmiştir.

Okuldan uzaklaştırılması an meselesiyken, hiç ummadığı bir yardımla bu durumdan kurtulur. Deniz’in Mirat’ın evine geri dönüşü, Hülya’yı yeni bir hamle yapmaya iter. Bu dönüşe çok bozulan Fikriye’nin huzuru, kocasının gelişiyle iyice bozulur ve çıkardığı fitnenin kendisine dönüşü hayatını tehlikeye atar.

Kalbimdeki Deniz 7. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı

FOX TV Kalbimdeki Deniz Tüm Bölüm Videoları İçin; fox.com.tr/Kalbimdeki-Deniz/bolumlerYorum Yap