4 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Kara Sevda 43. Bölüm Fragmanı! Kemal Gerçeği Öğrenecek Mi?

04/11/2016 - 9:03

Kara Sevda 43. bölüm fragmanı, son bölümün ardından merakla bekleniyor. Kemal ve Nihan'ın ittifak kurması ve Emir'in köşeye sıkışması Kara Sevda son bölümde izleyicinin en çok konuştuğu konular oldu. Kara Sevda yeni bölüm 9 Kasım çarşamba akşamı Star TV'de olacak.
Kara Sevda 43. Bölüm Fragmanı! Kemal Gerçeği Öğrenecek Mi?

Kara Sevda, ekranlara damga vurmaya devam ediyor. Kemal, Nihan, Emir üçgeninde kazananın kim olacağı izleyici tarafından merakla bekleniyor. 2 Kasım çarşamba akşamı yayınlanan Kara Sevda 42. bölümde izleyici nefeslerini tutarak izledi. Gözler 9 Kasım gecesi ekranlarda olacak yeni bölüme çevrildi.

Kara Sevda 42. Bölüm Nefes Kesti

Star TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana zirveyi kimselere bırakmayan Kara Sevda geçtiğimiz geceye de damgasını vurdu. Kemal, kızı Deniz ile ilgili gerçeği öğrenmeye bir adım daha yaklaştı. Asu, Kemal’in arkasından iş çevirerek Emir’le iş birliği yapma kararı aldı. Ayhan ve Leyla arasındaki elektriklenme bu hafta dahada arttı. Zeynep ise son yaptığı ihanetle birlikte abisi Kemal’in gözünden tamamen düştü.

Kara Sevda 43. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı Star TV ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.Yorum Yap