30 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kara Sevda 47. Bölüm Fragmanı! Kemal ve Nihan Arasında Tehlikeli Yakınlaşma

30/11/2016 - 21:23

Kara Sevda 47. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Star TV ekranlarının rekortmen dizisi Kara Sevda'nın bu haftaki yeni bölümünde Asu ve Nihan yaşam mücadelesi veriyor. Kemal ise polisten kaçmak zorunda kalıyor. Tüm bu gelişmelerin ardından gözler 7 aralık akşamı yayınlanacak Kara Sevda yeni bölüm fragmanına çevriliyor.
Kara Sevda 47. Bölüm Fragmanı! Kemal ve Nihan Arasında Tehlikeli Yakınlaşma

Kara Sevda, çarşamba akşamlarının ne çok izlenenleri arasında olmaya devam ediyor. Kemal ve Emir arasında yaşanan gerilim yeni bir boyut kazanıyor. Kemal’i hapse göndermek için plan yapan Galip Kozcuoğlu başarılı oluyor. Kemal artık kanun kaçağı. Asu ise intihar ederek ölümü bekliyor. Nihan soğuk hava deposunda yaşam mücadelesi veriyor. Tüm bu gelişmeler Kara Sevda 46. bölümde izleyici karşısında oluyor.

Kara Sevda yeni bölümde pek çok yeni gelişme yaşanıyor. Asu, Kemal, Nihan ve Emir’in aralarında yaşanan gerilimde yeni perde aralanıyor. Galip Kozcuoğlu ise Ayhan ile yarışa girerek Leyla’yı zor durumda bırakıyor. Ozan’ın katiline her geçen hafta yaklaşan Kemal, yeni ipuçları ile sona yaklaşıyor.

Kara Sevda Son Bölümde Asu’nun Zor Anları

Nihan donmak üzereyken Kemal, başına dayanan silahı bertaraf edip, Nihan’a ulaşır. Nihan’ın kendine gelmesine kadar geçen sürede, Kemal için dünya durur; hayat, Nihan’ın açılmasını beklediği göz kapaklarında saklanır. Nihan hayata yeniden döndüğünde, Kemal içine düştüğü acımasız kumpasın gerçeklerini hatırlar. Önce peşindeki polisleri atlatmak, sonra da Emir’in kumpasından kurtulmak zorundadır. Emir, Hakan’ı Kemal’i hemen yakalaması için sıkıştırırken, Nihan ve Kemal, Asu’nun intihar haberiyle sarsılır.

Kemal ve Nihan, Asu’yu hastaneye yetiştirirken, Kemal, polise yakalanmak için davetiye çıkartmış olur. Kemal’in etrafı işlemediği bir suç yüzünden çepeçevre sarılırken, Kemal, kendini yakalamak isteyen herkese büyük bir sürpriz yapar.

Kemal, masumiyetini ispatlamanın yolunu ararken, Emir de Asu’nun intiharıyla ilk kez “kardeşini kaybetme” gerçeğiyle yüzleşir. Kalbindeki bu duyguyla boğuşurken, Emir, vermemesi gereken bir açığı, hiç aklında olmayan birinin ellerine verir.

Nihan’ın Kemal’i kurtarmak için başlattığı hareket, Emir’in varolan şüphelerini körükler. Emir, Nihan’la Kemal’in ilişkisinin tekrar başlayıp başlamadığı sorusunun kesin cevabını almadan durmayacaktır. Emir’in köşeye sıkıştırdığı Nihan, ilk defa Kemal’e karşı Emir’in kurduğu bir tuzağa bilerek aracılık etmek durumunda kalır. Kemal, Nihan ve Emir’in tuzağına düşerse, bu Nihan ve Kemal için sonun başlangıcı olacaktır.

Kara Sevda 47. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı

Star TV, son bölümün hemen ardından Kara Sevda yeni bölüm fragmanını yayınlıyor. Kara Sevda 47. bölüm fragmanı Star TV ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.Yorum Yap