23 Kasım 2016

M. Negiz

Kara Sevda Son Bölümde Kemal’i Bekleyen Tehlike

23/11/2016 - 18:50

Kara Sevda son bölüm izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Kemal'in hapse girme ihtimali dahi dizi hayranlarını üzüntüye boğdu. Entrikalar ve aksiyonla dopdolu olan Kara Sevda dizisinin 45. Bölümü Çarşamba gününüze renk katacak. Yeni bölümünde Kemal’in ayrılık kararı kriz sebebi olurken, Asu’nun hamile olup olmadığı merak konusu. Kara Sevda bu hafta da izleyicilerden tam not alacak.
Kara Sevda Son Bölümde Kemal’i Bekleyen Tehlike

Star TV’nin sevilen dizisi Kara Sevda entrikalar ve aksiyon dolu sahneleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Kara Sevda dizisi 45. Bölümü ile Star TV ekranlarına Çarşamba akşamı saat 20:00’de gelecek. Dizinin yayınlanan 45. Bölüm fragmanı gelişmeler hakkında ipuçları veriyor.

Ekranların sevilen dizilerinden Kara Sevda, 45. Bölümünde de izleyiciye keyif vermeye devam edecek. Yeni bölümde Asu ve Kemal arasında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Asu’nun hamile olduğuna dair gazetelerde yayınlanan haberler Nihan’ı şok ediyor.

Kara Sevda dizisinde önceki bölümde Nihan ve Kemal, Ozan’ın ölümünün sıradan bir şey olmadığını ve bir cinayete kurban gittiğini tespit etmişlerdi. Akıllara takılan ise Kemal ve Nihan bu bilgilere ulaşabilmişken, cinayet yetkililerden nasıl saklanabilmişti?

Kemal, bu durumun üstüne giderek işin sırrını çözmeye karar verir. Bu sırada Nihan da Müjgan’ın ortaya çıkarılışının haberini alır. Nihan, Kemal ile çok gizli bir araştırma yürütürken, Kemal’in Emirle olan savaşı büyütmesine deli olur. Kemal ise hem Ozan’ın cinayeti hem de Emir ile uğraşmaktadır. Bu iki anlaşmazlık Nihan ile Kemal’in arasındaki çatışmanın çıkmasına sebep olur.

Bu sırada Emir de etrafını saran ateş çemberinden kurtulmaya çalışır. Galip Kozcuoğlu’nun gözaltına alınması sonrasında Kozcuoğlu Holding’i etkisi altına alan Emir, etrafındaki sorunları kontrol altına almaya çalışır. Elinde tuttuğu bilgilerle ile Kemal ortaya çıkınca; Emir, annesi Müjgan’a dair bilmediği çok önemli bir sırrın peşine savrulur.Yorum Yap