31 Aralık 2016

Muhammet Negiz

Kenan Işık Öldü Mü? Sağlık Durumu Nasıl?

31/12/2016 - 18:28

Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı özel programı ile birlikte akla gelen ilk isim Kenan Işık oldu. Sevilen oyuncu ve sunucu Kenan Işık sağlık durumu gündemdeki yerini koruyor. İnternette yer alan asılsız vefat haberleri ise usta sanatçının sevenlerini üzmeye devam ediyor. Yakın çevresinden gelen açıklamalara göre Kenan Işık’ın sağlık durumu stabil olarak seyrediyor.
Kenan Işık Öldü Mü? Sağlık Durumu Nasıl?

ATV’de yeni yıl ekranı Kim Milyoner Olmak İster ile renklenecek. Saat 20:00’de başlayacak yarışma 23:00’e kadar devam edecek. Selçuk Yöntem’in sunumu ile ekrana gelecek programda akla gelecek ilk isim ise Kenan Işık olacak. Tecrübeli isim yıllarca Kim Milyoner Olmak İster’in sunumunu yapmış, 3 yıl önce geçirdiği kaza sonucunda hastaneye kaldırılmıştı.

Sosyal medya ve internet üzerinden yapılan asılsız haberler insanları etkilemeye devam ediyor. Usta oyuncu ve sanatçı Kenan Işık hakkında da çıkarılan bu söylentiler sevenlerini üzmeye devam ediyor. Basında yer alan son güncel bilgilere göre Kenan Işık’ın sağlık durumunda değişiklik bulunmuyor.

Geçirdiği talihsiz kaza nedeniyle 2 yıldır yaşam mücadelesi veren usta sanatçı hakkında sevenleri iyi dileklerde bulunmaya devam ediyor. Asılsız haberler nedeniyle merak konusu haline gelen sağlık durumu hakkın yapılan son açıklamaya göre, Kenan Işık’ın bilinci halen kapalı. Almanya tedavisi sonrasında bakımına evinde devam edilen usta sanatçının 2017 yılında sağlığına kavuşması temenni ediliyor.

BÜYÜK USTA KENAN IŞIK

Malatya’da dünyaya gelen Kenan Işık, müsamere, tiyatro ve piyes derken lise yıllarında Ankara’daki Meydan Sahnesine girdi. 17 yaşında profesyonel tiyatrocu olan Işık, kamu yönetimi bölümünden mezun oldu. 1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı oldu. Yazdığı onlarca oyunu sahnelemeyi de başaran Işık, yazarlık, oyunculuk ve ses sanatçılığı gibi farklı alanlarda birçok ödül aldı. Dizi ve filmlerde de rol alan ünlü oyuncu, Kim Beş Yüz Bin İster? Yarışma programı ile zirvedeki yerini aldı.Yorum Yap