28 Kasım 2016

M. Negiz

Kerimcan Durmaz Kimdir? İşte Benim Stilim Yeni Jürisi ‘Ablan Star Bebeğim’

28/11/2016 - 10:23

Kerimcan Durmaz kimdir? Son zamanlarda adı sıkça magazin gündemine gelen Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim jürisi olarak artık TV8 ekranlarında. Kerimcan Durmaz, 'Ablan Star Bebeğim' repliği le adından söz ettiriyor.
Kerimcan Durmaz Kimdir? İşte Benim Stilim Yeni Jürisi ‘Ablan Star Bebeğim’

27 Kasım akşamı yayınlanan İşte Benim Stilim programında jüri olan Kerimcan Durmaz, kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Jüri üyeliği karşısında haftalık 25 bin TL alacağı söylenen Durmaz, eğelenci diyalogların parçası oldu. Anlaşılan yakın zamanda “ablan star bebeğim” cümlesi dillerde espri konusu olacak.

İşte Benim Stilim 7. Sezonu ile TV8 ekranlarında keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. İvana Sert, Nur Yerlitaş ve son olarak Kerimcan Durmaz ile daha renkli hale gelen İşte Benim Stilim, yaşanan eğlenceli diyaloglarla konuşulmaya devam ediyor.

Bu bölümde en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Kerimcan Durmaz’ın sergileyeceği performanstı. İşte Benim Stilim, 27 Kasım akşamı Kerimcan’ın diyalogları halen gündemde. “Ablan star bebeğim” cümlesi ile gülümseten Kerimcan, İvana Sert ve Nur Yerlitaş ile eğlenceli diyaloglara neden oldu.

KERİMCAN DURMAZ KİMDİR?

Sosyal medyada fenomen olan Kerimcan popülerliğini artırma yolunda. 1 milyon Snapchat takipçi sayısına ulaşan Kerimcan, ilk olarak ünlü bir makyaj firmasında make-up artist olarak çalışmış. Tanınırlığını Periscope yayınları aracılığı ile artıran Kerimcan, kısa sürede sıra dışı tavırları ile popüler oldu. Kerimcan’ın yakın arkadaşı ile birlikte çektikleri videolar Youtube aracılığı ile hayranlarına ulaşınca daha çok tanınan bir isim haline geldi.

22 yaşında olan Kerimcan, DJ olarak çalışıyor. Gece kulüplerinde sahne alan Kerimcan’ın 2 saatlik sahne almasının 30 bin TL olduğu iddia ediliyor. TV8 programlarında ekrana çıkmaya başlayan Kerimcan’ın Survivor yarışmasına da katılacağı söyleniyor. Kerimcan’ın rol aldığı bir film ise yakında vizyona girecek.Yorum Yap