26 Şubat 2017

Muhammet Negiz

Kılıçdaroğlu Erbakan’ı Anma Törenine Katıldı

26/02/2017 - 22:20

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erbakan'ı andı. Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile birlikte Erbakan'ı anma programına katılarak dua etti.
Kılıçdaroğlu Erbakan’ı Anma Törenine Katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi tarafından düzenlenen Erbakan’ı anma törenine katıldı. Kılıçdaroğlu, törende kısa bir konuşma yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erbakan’ı anma programına katıldı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, vefatının altıncı yılında, Erbakan’ı anmak için düzenlenen “İlim, Fikir, Devlet ve Dava Adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı Anma Programı”na konuşmacı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nu davet etti. Programın Halk TV’den canlı olarak yayınlandığı ifade edildi. CHP lideri, törende Erbakan için dua etti ve sonrasında kısa bir konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu, konuşmasında davet için teşekkür ederek, “Daveti alınca bir an için bile tereddüt etmedim.” dedi.

PARLAMENTER REJİMDEN YANAYDI

Kılıçdaroğlu, program kapsamında kısa bir konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu, “Yüzde 1’in üzerinde oy alan her parti Meclis’te olmalıdır.” ifadelerini kullandığı konuşmasında partililer tarafından alkışlandı. Erbakan’ın özgeçmişini anlatan Kılıçdaroğlu, Erbakan’ın parlamenter rejimden yana olduğunu kaydetti.Yorum Yap

 

film izle 2017 cs go crosshair kafa topu