23 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kim Milyoner Olmak İster Soru ve Cevapları ile Başvuru Formu (23 Kasım Çarşamba)

23/11/2016 - 19:10

Kim Milyoner Olmak İster soru ve cevapları ile başvuru formu, 23 Kasım çarşamba akşamı en çok merak edilenler arasında. Kim Milyoner Olmak İster, Selçuk Yöntem'in sunumu ile bu akşam saat 20:00'den itibaren ATV ekranlarında olacak.
Kim Milyoner Olmak İster Soru ve Cevapları ile Başvuru Formu (23 Kasım Çarşamba)

Selçuk Yöntem ile ekranlardan aşina olduğunuz Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak için ne yapılmalı? Başvuru formuna nereden ulaşılabilir? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yer almak için yapılması gerekenler haberin detayında.

Zaman zaman sorulan sorular, yarışmacıların renkli kişilikleri ya da sorular karşısında yarışmacıların sergiledikleri performans nedeniyle dikkatimizi çeken Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Selçuk Yöntem ile yarışmak için ne yapmalı sorusu akıllara gelmektedir.

Dünyada ve ülkemizde çok izlenen programlar arasında yer alan Kim Milyoner Olmak İster yarışması Selçuk Yöntem’in sunumuyla ekranlardaki yerini almaktadır. Yarışmaya katılmak için ne yapmalı? Türkiye’nin farklı yerlerinden ve hatta farklı ülkelerden başvuru yapmak mümkün. Yarışmacılar başvurularından sonra mülakatla yarışmaya katılmaya hak kazanıyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak için başvuru formunu doldurmak gerekmektedir. Yarışmaya Başvuru Formunu Doldurmak İçin; http://www.atv.com.tr/milyoner/form

Yarışmanın genel formatında yarışmacılara destek olmak için yakınları da Kim Milyoner Olmak ister stüdyosunda konuk olabilmektedirler. Yarışmada toplam oniki soruyu yanıtlamak yarışmacıların dört adet joker hakkı bulunmaktadır. İki adet baraj hakkının da verildiği yarışmada, baraj sorularına doğru yanıt verilmesi durumunda o ana kadar kazanılan ödül yarışmacı tarafından kesin olarak kazanılmış kabul ediliyor. Bütün soruları doğru yanıtlamanın ödülü ise 1 Milyon TL.

Kim Milyoner Olmak İster Soru ve Cevapları (23 Kasım Çarşamba)

Soru: Hangisi Gök Taşı Anlamında Kullanılan Bir Kelime Değildir?
Cevap: Ateş Taşı

Soru: Düşünen Adam Heykelinin İlk Adı Nedir?
Cevap: Şair

Soru: Dev Sırça Fanus ve Ariel Hangi Yazarın Eseridir?
Cevap: Cevap: Sylvia Plath1 Yorum

 

  • mehmet ali aydın :

    23 Kasım 2016-21:18

    çok güzel yapar soruları bilir yapar güveniyorum
    0    0