16 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kim Milyoner Olmak İster Soru ve Cevapları Öğretmeye Devam Ediyor

16/11/2016 - 20:37

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm bu akşam ATV ekranlarında izleyici karşısında. 16 Kasım çarşamba akşamı saat 20:00'de başlayan Kim Milyoner Olmak İster kazandırmaya ve öğretmeye devam ediyor.
Kim Milyoner Olmak İster Soru ve Cevapları Öğretmeye Devam Ediyor

Kim Milyoner Olmak İster ATV ekranlarında izleyici karşısında olmaya devam ediyor. Kenan Işık ile başlayan yarışma sonrasında Selçuk Yöntem yoluna devam kararı aldı. Çarşamba akşamları saat 20:00’den itibaren ekranlarda olan Kim Milyoner Olmak İster, yıllardır kazandırmaya aynı zamanda da öğretmeye devam ediyor.

Selçuk Yöntem’in eğlenceli sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster, 16 Kasım çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekranlarda. Özellikle 70 yaşındaki öğretmenin hayali televizyon başındakilerden alkış topladı. Öğretmen, kazandığı parayla okul yaptıracağını açıkladı. Heyecan dolu yeni bölümün soru ve cevapları haberimizde sizlerle.

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

16 Kasım Çarşamba Kim Milyoner Olmak İster Soru ve Cevapları

Soru : Yerel yönetimlerde ihtiyar heyetene seçilme yaşı kaçtır?
Cevap: 25

Soru : Bugün Paris’te Doğan Bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşının Kimliğinde Doğum Yeri Olarak Hangisi Yazar?
Cevap: Paris/Fransa

Soru : Osmanlı Devleti’nde Ramazan Ayında Dini Konularda Padişahı Bilgilendirmeye Yönelik Ders Sunumlarına Ne Ad Verilir?
Cevap: Huzur Dersleri

Soru : Uzay Seyahatlerinde Yakıt Olarak Kullanabilmek İçin NASA Hangisinin Patentini Almıştır?
Cevap: Ay Tozu

Soru : Hangi Hayvan Yavrularını Kangurular Gibi Kesesinde Taşır?
Cevap: Koala

Soru : Eskiden Aşure Yerken Hangisinin İlk Ağıza Geleni Çıkarılarak Yıkanıp Bereket Getirdiğine İnanıldığından Para Kesesine Atılırdı?
Cevap: BaklaYorum Yap