27 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Kiralık Aşk Ne Zaman Final Yapacak? Beklenen Açıklama Ortaks Yapımdan

27/12/2016 - 12:13

Kiralık Aşk ne zaman final yapacak sorularına cevap, Ortaks Yapım'dan geldi. Star TV'nin en çok izlenenleri arasında yer alan Kiralık Aşk, reyting filtresine takıldı ve final hazırlıklarına başladı. Dizi hayranlarını üzecek haber ise yapımcı şirketten geldi.
Kiralık Aşk Ne Zaman Final Yapacak? Beklenen Açıklama Ortaks Yapımdan

Kiralık Aşk final tarihi netleşti. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı romantik komedi türündeki dizinin biteceği tarih sosyal medya üzerinden açıklandı. Peki, sevilen dizi ne zaman bitiyor? Ömer ve Defne aşkının akıbeti ne zaman belli olacak? Star TV’de izleyiciyle buluşan romantik komedi türündeki Kiralık Aşk dizisinin biteceği tarih, dizinin resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla duyuruldu. Peki, Kiralık Aşk finali ne zaman yapacak?

Kiralık Aşk’ın bitiş tarihiyle ilgili yapılan açıklamada; “Geçen yıldan beri izleyicisi ile buluşan Kiralık Aşk, 69. bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Bu güzel serüvende bizi destekleyen ve hiç yalnız bırakmayan tüm izleyicimize çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ortaks Yapım” ifadeleri kullanıldı.

FİNAL HABERLERİ YALANLANMIŞTI

Bir süredir ekran macerasını noktalayacağı haberleriyle gündeme gelen Kiralık Aşk’ın Ocak ayında biteceği iddia edilmiş, ancak iddialar yapımcının açıklamasıyla yalanlanmıştı. Daha önce yapılan açıklama ise “Geçen sene Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve kısa zamanda çok sevilen Kiralık Aşk isimli dizimizin yeni sezonuna başlarken, kanalımızla yapmış olduğumuz görüşmeler ile hikayemizin yolculuğunun nerede ve ne şekilde finalize olacağını tasarlamıştık.

Stratejik planlamamıza göre; hikayemizi birlikte kararlaştırdığımız doğrultuda adım adım ilerletiyoruz ancak final tarihimizi henüz kesinleştirmedik. Dizimizin çekimleri son hızla ve çok keyifli bir şekilde devam etmektedir. Final tarihimiz belirlendiğinde konuyla ilgili duyuru tarafımızca yapılacaktır.” ifadeleri kullanılmıştı.Yorum Yap