28 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kırgın Çiçekler 62. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Defne Kendini Yakıyor Kızlar Suçlu Oluyor

28/11/2016 - 21:46

Kırgın Çiçekler 62. bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. 5 Aralık pazartesi akşamı ekranlarda olacak Kırgın Çiçekler yeni bölümde Defne ve kızların kaderi belli olacak. ATV ekranlarında bu akşam yayınlanan Kırgın Çiçekler yeni bölümde Defne kendini yakmış, suç ise kızlara kalmıştı.
Kırgın Çiçekler 62. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Defne Kendini Yakıyor Kızlar Suçlu Oluyor

Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümü ile Pazartesi akşamlarının en çok izlenenleri arasına girmeyi başardı. 61. Bölümü ile ekrana gelen Kırgın Çiçeklerde Cemre’yi neler bekliyor? Defne kimi yakıyor? Nazan Hanım kimleri kovuyor? Atv’nin sevilen dizisi yeni bölümüyle ATV ekranlarına damga vurmayı başardı.

Kırgın Çiçekler yeni bölümün ardından gözler 62. bölüm fragmanına çevrildi. Canan’ın zenginlik üzerine ettiği olumsuz cümleler Defne’yi ağlatacak. Defne evi yakarken alevler kendisini de saracak. Dizinin 61. Bölümünde Defne’nin hayatı merak ediliyor. Bir diğer merak edilen konu da Nazan Hanım’ın, kızları evden kovma girişimi nasıl sonuçlanacak?

Polislerin almaya gittikleri kızlar, suçlama konusunda aklanabilecekler mi? İthamlardan nasıl kurtulacaklar? Kırgın çiçeklerin yeni bölümünde cevap bulacak olan sorular diziseverleri ekran başına davet ediyor.

Kırgın Çiçekler 62. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor



Yorum Yap