21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kırgın Çiçekler Yeni Bölümde Songül Düğünden Kaçıyor

21/11/2016 - 14:09

Kırgın Çiçekler yeni bölüm izleyici karşısına geliyor. 21 Kasım Pazartesi akşamı ATV’de ekrana gelecek olan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan yine dorukta. Kırgın Çiçekler dizisinin 60. Bölümünde kızlar Songül’ü kaçırmaya hazırlanıyorlar. Saat 20:00’de yayınlanacak olan dizide Songül’ü yeni zorluklar bekliyor.
Kırgın Çiçekler Yeni Bölümde Songül Düğünden Kaçıyor

Her Pazartesi akşamı saat 20:00’de yayınlanan ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’in 60. Bölümünde heyecan dorukta. Başrollerinde Gökçe Akyıldız ve Hazar Motan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Kırgın Çiçekler 60. Bölümüyle ATV ekranlarına geliyor.

Babasının hayatını kurtarmak için zor bir karar alan Songül, kızları ve Güney’i terk etmişti. Dünya evine girmeye hazırlanan Songül arkadaşlarının kendisi hakkında yaptığı plandan ve Sinop’ta olduklarından habersizdir.

Kırgın Çiçekler 60. Bölümde Songül’ü düğünden kaçırmak için kızlar ve Güney harekete geçiyor. Cemre ise kendisinden saklanan gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalıyor. Songül düğününden kaçırılırken, Cemre de babasından kendisine kalan mirası öğrenecek.

Hiç tanımadığı bir adamla nikâh masasına girmek üzereyken büyük bir sürprizle karşılaşan Songül, Güney tarafından düğünden kaçırılır. Cemre ise kendisine kalan miras hakkında detayları Nazan’dan öğrenecektir.Yorum Yap