11 Ocak 2017

Muhammet Negiz

Kırklareli Valiliği Kar Alarmında! 12 Ocak Perşembe Kırklareli’de Okullar Tatil Mi?

11/01/2017 - 10:12

11 Ocak Çarşamba günü Kırklareli’de eğitime ara verildi. Olumsuz hava şartlarının devam etmesi öngörülen ilde 12 Ocak tarihinde de okulların tatil edilmesi bekleniyor. Konu hakkında Valilik tarafından açıklama yapılması bekleniyor.
Kırklareli Valiliği Kar Alarmında! 12 Ocak Perşembe Kırklareli’de Okullar Tatil Mi?

Kırklareli’de olumsuz hava şartları etkisini sürdürüyor. Okulların tatil edilmesine karar verilen ilde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi ve özel okulların 11 Ocak Çarşamba günü tatil edildiği belirtildi. Kamu kurumlarındaki engelli ve hamile personelin ise 1 gün süre ile idari izinli sayıldığı açıklandı.

12 Ocak Perşembe günü de Kırklareli’de olumsuz hava şartlarının devam etmesi bekleniyor. Hava sıcaklıklarının en düşük -7 olarak ölçüldüğü ilde en yüksek hava sıcaklığının -2 olması bekleniyor. İl genelinde kar yağışının etkili olmaya devam etmesi bekleniyor. Olumsuz hava şartlarının devam etmesi durumunda 12 Ocak Perşembe günü de okulların tatil edilmesi bekleniyor.

KIRKLARELİ İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Valilik Açıklaması

Kırklareli Valiliği tarafından yapılan açıklamada olumsuz hava şartları nedeniyle il genelindeki Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi ve özel okulların 11 Ocak Çarşamba günü de tatil edildiği belirtildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan açıklamalar doğrultusunda 12 Ocak Perşembe günü eğitime ara verilip verilmeyeceği açıklanacak olan Valilik kararı gün içerisinde haberimizdeki yerini alacak.

Kar Yağışı Ne Kadar Sürecek?

Loading the player...


Yorum Yap