1 Aralık 2016

M. Negiz

Kısmetse Olur 2 Aralık Cuma Fragmanı! Haftanın Finali Öncesi 295. Bölüm Fragmanı Nefes Kesecek

01/12/2016 - 14:01

Kısmetse Olur 2 Aralık fragmanı izleyicinin nefesini kesecek. Kanal D ekranlarının en çok izlenen programı Kısmetse Olur son bölümde Seda Akgül, Mehtap ve Boğaçhan'ı uyarıyor. Haftanın finali öncesi gerilim artıyor. Gözler Kısmetse Olur 295. bölüm fragmanına çevriliyor. İşte yeni bölümün ayrıntıları...
Kısmetse Olur 2 Aralık Cuma Fragmanı! Haftanın Finali Öncesi 295. Bölüm Fragmanı Nefes Kesecek

Kanal D’nin sevilen programı Kısmetse Olur, Boğaçhan krizi ile gündeme geldi. Herkesin tepkisini çeken Boğaçhan, bayan dayanışmasına neden oldu. Yaşananların senaryo olduğunun öğrenilmesi ise yeni bir kriz doğurdu.

Boğaçhan krizi ile gündeme gelen Kısmetse Olur, bayanların ortak tepkisini toplamıştı. Sonrasında yaşananlar ise kriz olayının sadece bir plan olduğunu ortaya koydu. Erkeklerin tepkisini çeken bu plan, Boğaçhan’ın açıklama yapması ile farklı bir boyut kazandı. Kısmetse olur yeni bölüm nefes kesecek.

Yayınlanan yeni fragmanı ile Kısmetse Olur 295. Bölüm ilginç olaylarla gündeme geliyor. Kısmetse Olur’da bu bölümde Boğaçhan krizi yaşanıyor. Önceki bölümde Mehtap ile ilgili açıklama yapan, kötü bir sürprizle karşı karşıya gelir.

BOĞAÇHAN HESAP VERİR
Diğer gelin adayları ile de görüştüğü ortaya çıkınca, gelinler evindeki adaylar bayan dayanışması yaparak sırayla Boğaçhan’a hesap sordular. Gelin adayları Mehtap dışındaki kişilerle konuşmasını eleştirdiler.

MEHTAP’A TEPKİ GÖSTERİLMESİ
Boğaçhan ile ilgili yaşananların oyun olduğu ortaya çıkınca işler değişti. Damat adaylarına durumu izah etmek isteyen Boğaçhan, olanların Mehtap tarafından hazırlanan bir plan olduğunu ifade etti. Oyun ortaya çıkınca damatlar evindekiler çok sinirlendi.

UYARI CEZASI
Yaşananlar nedeniyle damat adayları, gelinler evine giderek Mehtap’a tepki gösterdiler. Yaşananlara sebep olan ikili Mehtap ve Boğaçhan oynanan oyun nedeniyle uyarı aldılar. 3 kere uyarı alan kişilerin elendiği programda duygusal anlar yaşandı.

Kısmetse Olur 2 Aralık Cuma FragmanıYorum Yap