16 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kısmetse Olur 282. Bölüm Fragmanı! Kızlar Arasında Tehlikeli Gerginlik

16/11/2016 - 14:22

Kısmetse Olur 282. bölüm fragmanı izleyici karşısında Kanal D ekranlarının en çok izlenen programları arasında yer alan Kısmetse Olur, 17 Kasım perşembe akşamı kızların tehlikeli yakınlaşmalarına sahne olacak. Kısmetse Olur yeni bölümü çok konuşulacak.
Kısmetse Olur 282. Bölüm Fragmanı! Kızlar Arasında Tehlikeli Gerginlik

Kısmetse Olur Seda Akgül’ün sunumu ile zirvede yer almaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında geçen yıldan bu yana hefta içi hergün aralıksız olarak izleyici karşısında olan Kısmetse Olur’da haftalar ilerledikçe sinirlerde gerilmeye başladı. 16 Kasım çarşamba günü yayınlanan 281. bölüme Hazal ve Gamze gerilimi damgasını vurdu.

Gamze Semih ile başbaşa kaldığında onu ne kadar iyi tanıdığını anlatır. Gamze Semihe, “Ne istediğinide biliyorum. Ne olursa neden rahatsız olursun, ne hoşuna gider… Seni herkesten iyi tanıyorum” ifadelerini kullanır. Ancak bu açıklamalar kızlar cephesinde soğuk rüzgarların esmesine neden olur. Kızlar konuşmalarında Gamze’nin aklının Semih’te olduğunu söylerler.

Semih’te Gamze’nin konuşmaları sonrasında itirafta bulunarak Gamze’yi tanımak istediğini söyler. Gamze ve Semih yakınlaşması ise Hazal’ı adeta çileden çıkartır. Gamze ise ateşe körükle giderek Hazal’a, “Sen kimsin bana hesap soruyorsun?” çıkışını yaptı.

Kısmetse Olur Yeni Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur tüm bölüm fragmanları için; https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/fragmanlarYorum Yap