17 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kısmetse Olur 283. Bölüm Fragmanı! 18 Kasım Cuma Günü Nefesler Tutulacak

17/11/2016 - 14:17

Kısmetse Olur 283. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Kanal D ekranlarının en çok izlenenleri arasında yer alan Kısmetse Olur yeni bölüm 17 Kasım perşembe günü ekranlardaydı. Gözler sezon finali öncesinde 18 Kasım cuma günü yayınlanacak bölüme çevrildi.
Kısmetse Olur 283. Bölüm Fragmanı! 18 Kasım Cuma Günü Nefesler Tutulacak

Kısmetse Olur Seda Akgül’ün sunumu ile zirvede yer almaya devam ediyor. Yeni bölümü ile reytinglerde zirvede yer alan Kısmetse Olur, 18 Kasım cuma günü haftanın finali öncesinde heyecan dolu bölümü ile yayında olacak.

17 Kasım perşembe günü ekranlarda olan Kısmetse Olur’da, kız evinde ortalık karışmıştı. Yeni bölümde ise erkek evinde tansiyon geriliyor. Gamze’nin adı herkesin dilinde dolanırken, Semih ise aşkını itiraf etmek için zaman kolluyor.

Adnan ise Didem’e olan aşkını ilan ediyor ve evlenme teklif ediyor. Kısmetse Olur 283. bölümde izleyici Adnan ve Didem’in aşkına tanıklık ediyor. Didem ise Adnan’ın sürpriz teklifi sonrasında şaşkınlığını gizleyemiyor. Didem gelen teklif sonrasında yüzüğü parmağına taktı. Gözler ise haftanın finaline çevrildi.

Kısmetse Olur Yeni Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur tüm bölüm fragmanları için; https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/fragmanlar1 Yorum

 

  • Esmanur :

    17 Kasım 2016-16:32

    Muhtesemmmm
    0    0