25 Kasım 2016

M. Negiz

Kısmetse Olur 290. Bölüm Fragmanı! Haftanın Finali Öncesi Gerilim Artıyor

25/11/2016 - 17:08

Kısmetse Olur 290. bölüm fragmanı ekranlara damgasını vurdu. 26 Kasım cumartesi haftanın finalinde ekranlarda büyük olay var.. Kanal D’nin sevilen programlarından Kısmetse Olur’da haftanın finalinde evde sürekli kalmasına izin verilen kişi Esra oldu. Ayça ise kavgalı bir biçimde ayrılmak zorunda kaldı.
Kısmetse Olur 290. Bölüm Fragmanı! Haftanın Finali Öncesi Gerilim Artıyor

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün, finali ile hafta sonu ekrana gelecen “Kısmetse Olur” isimli yepyeni bir reality şov programı! Kanal D’nin sevilen programlarından Kısmetse Olur 290. bölümünde haftanın finali gerçekleşiyor. Ayça eve gelenlere laf yetiştirmekle uğraşırken, Serap ve Esra Aycan ile dalga geçiyorlar. Eve misafir olarak geldiği halde oylama sonrasında evde sürekli olarak kalmasına izin verilen kişi Esra oldu. Ayça ise yaptıklarının sonucunu gördü ve kavgalı bir biçimde evden ayrılmak zorunda kaldı.

Ayça evde takındığı olumsuz tavırları nedeniyle erkekler tarafından istenmeyen kişi haline gelecektir. Dolayısıyla oylamada, Ayça’nın evden gitmesi istenecektir. Evde kalacağı tahmin edilen kişiler ise Serap ve Esra olarak öngörülüyorken kalan kişi Esra oldu.

Kısmetse olur evinde Hazal ve Semih çiftinin adı tekrar tahtaya yazıldı. Berker, Mehtap’a sürpriz yaparak evde yeni bir hava oluşturdu. Mehtap’a talip olan Berker, Mehtap’tan ne yanıt alacak? Gökhan ve Rabia’nın durumu da aynı şekilde merak konusu.

Kısnetse Olur 290. Bölüm FragmanıYorum Yap