29 Kasım 2016

M. Negiz

Kısmetse Olur 293. Bölüm Fragmanı! Kanal D Kısmetse Olur Son Bölümde Gerginlik

29/11/2016 - 13:42

Kısmetse Olur 293. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Kısmetse Olur 30 Kasım çarşamba günü 293. bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak. Son bölümde Melis konuk olarak geliyor ve ortalık karışıyor.
Kısmetse Olur 293. Bölüm Fragmanı! Kanal D Kısmetse Olur Son Bölümde Gerginlik

Sevilen evlilik programlarından Kısmetse Olur, Kanal D ekranlarında yeni tartışmalarla birlikte yer alıyor. Sürpriz gelişmelerle ekrana gelen programda Adnan’ın sürprizi beğeni topluyor. Gökhan’dan gelen olumsuz haberler Rabia’yı olumsuz etkiliyor.

293. bölümü ile Kanal D ekranlarında yer alan sevilen evlilik programı Kısmetse Olur, Adnan’ın yapmış olduğu sürpriz bir hazırlıkla kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. Yeni gelişmelerin yaşandığı programda Gökhan ve Rabia’nın takınacağı tutum da merak konusu oldu.

BU SÜRPRİZ KONUŞULMAYA DEVAM EDER

Kısmetse olur 293. Bölümünde uzun zamandır tartışma yaşana Adnan ve Didem ikilisi arasındaki kriz nihayete erdi. Didem için yapılan sürpriz hazırlık izleyicilerden ve Didem’den tam not aldı. Adnan bu sayede izleyicilerden ve yarışmacılardan olumlu eleştiriler aldı. Gelinler evinde yaşanan gelişmeler sırasında Boğaçhan gitar çalarken ikili de sahneye çıktı. Bütün bu olanlar karşısında Didem’in mutluluğu görülmeye değerdi.

Programın sevilen adaylarından Gökhan’ın aldığı ayrılık kararı Rabia’yı üzdü. Rabia, Gökhan’ı bu karardan vazgeçirme mücadelesine girmiştir. Onu tekrar kazanacağını sürekli ifade etmektedir. İlgisizlik olan muhatabına da sitem etmektedir.

Kısmetse Olur Yeni Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı Kanal D ile eş zamanlı olarak haberimizde olacak.

Kısmetse Olur Tüm Bölüm ve Fragmanlar İçin; kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumlerYorum Yap