2 Aralık 2016

M. Negiz

Kısmetse Olur 3 Aralık Fragmanı! Haftanın Finali Öncesi 296. Bölüm Fragmanında Kızlar Cephesinde Şok

02/12/2016 - 13:07

Kısmetse Olur 296. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Haftanın finali yaklaşırken gerilim ve heyecan artmaya devam ediyor. Bugün ekranlarda olan son bölümün ardından gözler Kısmetse Olur 3 Aralık fragmanına çevrildi. Yarın akşam ekranlarda olacak yeni bölümde izleyiciye büyük sürprizler yaşatılacak.
Kısmetse Olur 3 Aralık Fragmanı! Haftanın Finali Öncesi 296. Bölüm Fragmanında Kızlar Cephesinde Şok

296. bölümü ile izleyiciyle buluşan Kısmetse Olur’da veda şoku yaşanıyor. 2 Aralık’ta yayınlanacak yeni bölümde bir gelin adayının veda ettiği görülüyor. Programın bir de misafiri var. Eski adaylardan Erdem ziyarete geliyor.

Kanal D’nin sevilen evlilik programı Kısmetse Olur 296. Bölümü ile 2 Aralık’ta ekranlarda oluyor. Beğeni ile takip edilen programda yaşananlar şok etkisi yaratıyor. Veda eden isim ise merak konusu oluyor.

2 Aralık fragmanı yayınlanan Kısmetse Olur, sürpriz gelişmelerle izleyicisi ile buluşuyor. Sevilen evlilik programı Kısmetse Olur’da bu hafta erkekler evinden elenen kişi Aykut olmuştu. Ödül olarak belirlenen 10 bin TL’nin sahibi ise Hazal olmuş ve geçmiş sezon adaylarından Turgay da eve katılan isim olarak belirlenmişti. Bugün programa katılan isimler ise Erdem ve Hande oldu.

ERDEM SÖZLÜSÜ İLE GELDİ
Kısmetse Olur evinin sürpriz konuğu bugün Erdem ve Hande oldu. Erdem geçen sezon adaylarından iken, Hande de onun sözlüsü. Erdem sözlü olmaktan mutlu olduğunu paylaştı.

MEHTAP ELEŞTİRİLMEYE DEVAM EDİYOR
Mehtap tarafından oynanan oyunun etkilerinin devam ettiği görülen Kısmetse Olur yeni bölümünden gelinler evinden konu tartışılmaya devam ediyor. Mehtap tarafından Berker’e yapılanların yanlış olduğu ifade ediliyor. Mehtap bütün gün eleştirilen isim oluyor. Programda ilkler de yaşanmaya devam ediyor. Siren sesleri ve kura çekiminin gerçekleştiği program sürprizleri ile konuşuluyor.

DÖRT GELİN ADAYI VEDA EDİYOR
Kura çekiminin sürpriz olduğu Kısmetse Olur’da dört gelin adayı veda etmek durumunda. Kurada çıkan isimler, Mehtap, Didem, Gamze, Rabia oluyor. Duygusal anlara sahne olan program, gözyaşları ile veda sahnelerine konu oluyor.

Kısmetse Olur 3 Aralık Fragmanı FragmanıYorum Yap