19 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kısmetse Olur Haftanın Finali Çok Konuşulacak

19/11/2016 - 19:21

Kısmetse Olur haftanın finali için nefesler tutuldu. 18 Kasım cumartesi akşamı ekranlarda olacak Kısmetse Olur'da kimin eleneceği programın hayranlarının en çok merak ettiği konu. Seda Akgül'ün sunumu ile Kısmetse Olur haftanın finali bu akşam saat 23:15'ten itibaren Kanal D ekranlarında olacak.
Kısmetse Olur Haftanın Finali Çok Konuşulacak

Kanal D’nin sevilen evlilik programı Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı. Haftanın eleneninin günler öncesinden ifşa edildiği Kısmetse Olur finali yaşanan aşklar, kavgalar ve skandalları ile geliyor.

Bu hafta elenen isimler ve yeni gelen damat adayları konusunda izleyicisini meraklandıran programda son olarak Gökhan’ın Rabia’ya aldığı elbise Cuma gününe damgasını vurdu. Şahin ve Nazlı arasındaki ipler gerilirken Okan Altınok’un vedası şimdiden konuşulmakta.

KISMETSE OLURDA TANIDIK BİR İSİM
Kısmetse Olur evine veda edecek olan Okan Altınok’un ardından eve yeni gelecek olan damat adayı Boğaçhan Tuzcu olacak. Geçen sezonun yarışmacılarından olan Boğaçhan Tuzcu, aşçılık eğitimi almış ve Turizm İşletmeciliği mezunu. Halen butik işleten Tuzcu geçen sezon çok hızlı elenmişti.

KISMETSE OLUR HAKKINDA

7 gelin 7 damat adayının yarıştığı evlilik programında her Cumartesi günü haftanı finali gerçekleşmektedir. Haftanın finalinde ise bir kişi elenmektedir. Evlilik için oluşturulan iki farklı evde günlük 12 saat geçirilmesi öngörülmektedir. Haftanın birincileri para ödülünü kazanırken, elenen isimlerin yerine yeni kişiler dâhil olmaktadır.

Merakla beklenen Kısmetse Olur haftanın finali bu akşam saat 23:15 itibariyle Seda Akgül’ün sunumuyla Kanal D ekranlarında izleyici karşısında olacak.Yorum Yap