1 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Kıvanç Tatlıtuğ Kaza Yaptı!

01/09/2016 - 10:46

Kıvanç Tatlıtuğ Kaza Yaptı!

Son zamanların revaçta oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, İstanbul’da ufak bir trafik kazası atlatırken, yüreği ağzına geldi. Sabah saatlerinde Başak Dizer ile birlikte kahvaltı yapan çift, kahvaltı sonrasında beklenmedik bir gelişme yaşadı. Düşük hızda seyir halindeyken arkadan hızını kontrol edemeyen bir aracın yanaşması sonrası kaza yaşandı. Kazanın sebebi ise yağmur!

Bebek’te gerçekleşen kazanın sebebi, arkadan çarpan aracın ıslak zemin nedeniyle duramaması. İçinde gereğinden fazla yük olan çarpan araç, frene basmasına rağmen ıslak zeminde duramadı. Kıvanç Tatlıtuğ’un jipine arkadan çarpan araç suçlu olduğunu kabul ederek Kıvanç Tatlıtuğ’dan özür diledi. Olayın ardından tutanak tutulduktan sonra her iki tarafta olay yerinden ayrıldılar.

Kıvanç Tatlıtuğ’un bu sırada kaza sonrası moralsiz olduğu gözlemlenirken, kazaya fazlasıyla canının sıkıldığı anlaşıldı. Oyuncu ayrıca kazanın hemen ardından olay yerine trafik memurlarından önce gelen habercilere şaşırdığını söylemeden edemedi. Kazada Kıvanç Tatlıtuğ’un aracında ciddi bir hasar meydana gelmezken, arkadan çarpan aracın ise ön tampon ve farlar hasar gördü.Yorum Yap