4 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Konyaspor’da Düşüş Sürüyor

04/11/2016 - 16:28

Spor Toto Süper Lig'de geçtiğimiz sezon adından en çok söz ettiren ekipler arasında yer alan Konyaspor eski günlerini arıyor. Aykut Kocaman'ın öğrencileri özellikle hücum hattında büyük sıkıntı çekiyor. Bu hafta oynanacak Kasımpaşa maçı Konyaspor adına büyük önem taşıyor.
Konyaspor’da Düşüş Sürüyor

Spor Toto Süper Lig’in önde gelen ekibi Konyaspor son haftalarda yaşadığı düşüşle dikkat çekiyor. Bu sezon 9 maç sonunda sadece 2 galibiyet alabilen Aykut Kocaman’ın öğrencileri, UEFA Avrupa Liginde de 4 maç sonunda sadece 1 puan alabildi.

Ligde bu hafta Kasımpaşa ile karşılaşacak olan yeşil beyazlılarda tek hedef galibiyet. Kasımpaşa 4 maçtır kaybetmedi ve 10 puan topladı. Konyaspor ise 2 haftadır kaybediyor.

Aykut Kocaman: ‘Çıkışa Geçeceğiz’

Spor Toto Süper Lig’in en tecrübeli teknik adamları arasında yer alan Aykut Kocaman yaşadıkları düşüş ile ilgili olarak, “Her takımda olduğu gibi bizde de düşüş görülmesi normal. Oyuncularım çok çalışıyor ve tekrar çıkışa geçeceğimize inanıyoruz. Bu hafta karşılaşacağımız Kasımpaşa maçı bizim için dönüm noktası olarak. Seyircimiz önünde kazanacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.Yorum Yap