20 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

KPSS Puan Hesaplama Modülü Doğruluk Oranıyla Yoğun İlgi Görüyor

20/11/2016 - 15:17

KPSS sona erdi. Lise mezunu adayların girdiği 2016 KPSS Ortaöğretim sınavı sonrasında tüm adaylar alacakları puanlara odaklandı. KPSS puan hesaplama modülü ile geçmiş yıllarda aynı neti yapan adayların aldıkları puanlar ile kendi alacağınız puanı mukayese etmeniz için hazırlanan kpss puan hesaplama modülü aktif edildi. Sizde hemen online kpss lise ortaöğretim puanı hesaplayın ve atanma olasılığınızı öğrenin.
KPSS Puan Hesaplama Modülü Doğruluk Oranıyla Yoğun İlgi Görüyor

KPSS Ortaöğretim sınavının sona ermesinin ardından adaylar doğruluk payı yüksek KPSS puan hesaplama sitelerine hücum etti. Her aday yaptığı netler ile kaç puan alacağını hesaplamak istiyor. Haberdirekt.com ekibi olarak, sizlere doğruluk payı en yüksek kpss puan hesaplama modülünü sunuyoruz.

Her sene olduğu gibi bu sene de KPSS lise ortaöğretim sınavı çok zor geçti. Adayların akıllarında kalan en dikkat çekici sorular arasında ise Ömer Halisdemir Üniversitesi ve Hababam Sınıfı Yönetmeni soruları kaldığını sosyal medya etkileşimlerinden görebiliyoruz. Bir çok aday sınavının çok kötü geçtiğini belirtirken, bazı adaylar ise sınavı çok kolay bulduğunu dile getiriyor.

KPSS puan hesaplaması yaparken en dikkat etmeniz gereken nokta, hem doğru hem de yanlış alanlarını doğru doldurduktan sonra, mezun olduğunuz alanı da seçmelisiniz. Sadece Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarını dolduracaksınız. Diğer alanlar KPSS ortaöğretim sınavı için geçerli değildir.

KPSS PUAN HESAPLAMA (ONLİNE)Yorum Yap