2 Ocak 2017

Muhammet Negiz

Kurtlar Vadisi Darbe Kendine Kanal Bulamadı

02/01/2017 - 20:00

Kurtlar Vadisi hayranları sevilen dizinin yeni sezonunu bekliyor. Basında yer alan bilgilere göre ise Kurtlar Vadisi Darbe olarak yayınlanacak olan sezon önümüzdeki yıla ertelendi.
Kurtlar Vadisi Darbe Kendine Kanal Bulamadı

Büyük beklenti oluşturan Kurtlar Vadisi Darbe dizisi söz verildiği tarihte ekranlara gelemeyecek. Basında yer alan açıklamalara göre Kurtlar Vadisi Darbe, kanal bulamama ve projede yer alması beklenen isimlerin müsait olamaması nedeniyle askıya alındı. Kurtlar Vadisi’nin yeni sezonunun önümüzdeki yılda yayınlanacağı ifade ediliyor.

Hayranlarına yeni sezon müjdesini vermesinden itibaren herhangi bir açıklama yapılmayan Kurtlar Vadisi’nin yeni sezonu hakkındaki gelişmeler basına yansıdı. Milliyet gazetesinde gündeme gelen habere göre Kurtlar Vadisi Darbe dizisi maliyetler nedeniyle televizyon kanalları tarafından reddedildi. Dizinin yapım aşamasında yer alacak olan isimlerin de başka projelere başlaması ile Kurtlar Vadisi Darbe dizi projesi rafa kaldırıldı.

“VADİ YOK OLUP GİTTİ”

Kurtlar Vadisi Darbe dizisi konusunda son olarak Sabah gazetesinden Yüksel Aytuğ’un değerlendirmesi gündeme geldi. Aytuğ, dizi hakkında, “Kendine kanal bulamayan ‘Kurtlar Vadisi’ ise yok olup gitti.” şeklinde açıklama yaptı. PANA film ise yaşanan süreç konusunda sessiz kalma huyundan vazgeçmedi.Yorum Yap