30 Kasım 2016

M. Negiz

Kurtlar Vadisi Pusu İçin Nefesler Tutuldu! Önce ‘Darbe’ Sonra ‘Pusu’

30/11/2016 - 10:01

Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak? PANA filmden henüz resmi açıklama gelmedi. ancak kulislerde dolaşan bilgilere göre Kurtlar Vadisi Darbe olarak ilk önce sinema filmi çekilecek. Ardından Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu ile ekranlara gelecek. Dizi hayranlarının heyecanlı bekleyişi sürüyor.
Kurtlar Vadisi Pusu İçin Nefesler Tutuldu! Önce ‘Darbe’ Sonra ‘Pusu’

Yayınlanması için meraklı gözlerle beklenen Kurtlar Vadisi Pusu için geri sayım devam ediyor. Dizinin yayınlanacağı kanal, oyuncular, konusu ve ne zaman yayınlanacağına dair spekülasyonlar Kurtlar Vadisi Pusu’yu ekranda görünceye kadar devam edecek gibi gözüküyor.

Kurtlar Vadisi Darbe filmi sonrasında yayına geleceği konuşulan diz hakkında gözler PANA Film’in yapacağı açıklamada.

YAYIN ZAMANI NETLİK KAZANMADI

Türkiye’deki uzun soluklu dizilerden birisi olan ve fenomen haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman ekrana gelecek henüz bilinmiyor. Merakla beklenen dizisinin yeni sezonu hakkında Pana Film ketumluğunu korumaya devam ediyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU MUHTEMEL OYUNCULAR

15 Temmuz hain darbe girişimini gündemine alan Kurtlar Vadisi Darbe filmini için yaşanan bekleyiş aynı şekilde Kurtlar Vadisi Pusu için de geçerli. Fikret Kuşkan, Kanbolat Görkem Arslan, Uğur Pektaş, Nebahat Çehre, Vatan Şaşmaz, Hakan Ural ve Tolga Güleç ve son olarak Mehmet Akif Alakurt’un yer alacağı iddia edilen oyuncu kadrosuyla Kurtlar Vadisi Pusu hakkındaki gelişmeler okuyucularımızla paylaşılmaya devam edecek.

PANA FİLM’İN AÇIKLAMA YAPMAMASI TARTIŞILIYOR
PANA Film’in resmi web sayfası olan panafilm.com incelendiğinde de Kurtlar Vadisi Pusu ya da yeni dönem yayınlanması beklenen Kurtlar Vadisi Darbe hakkında bir güncelleme yapılmış değil. Dizi ve film hakkında hiçbir güncelleme yapılmaması da merak konusu olmaya devam ediyor.

PANA FİLM’İN SON AÇIKLAMASI
Pana film 15 Temmuz hain darbe süresi ile gündeme gelince basına açıklama yapmıştı. Açıklamasında, “Bazı yayın organlarınca şirketimiz Pana Film yetkililerinin Terör savcılığına ifade verdiği hakkında yapılan haber ve yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır. Sayın Savcılık makamınca şirket yetkililerinin konu hakkında bilgisine başvurulmuştur, Şüpheli sıfatıyla ifadeleri alınmamıştır. Aksine yapılan haberler maksatlı ve kötü niyetlidir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.” şeklinde ifadeler yer alırken yeni döneme ilişkin açıklama yapılmaması eleştiri konusu oluyor.Yorum Yap