24 Kasım 2016

M. Negiz

Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Gözler PANA Filmin Yapacağı Açıklamada

24/11/2016 - 11:02

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı merakla bekleniyor. İddialara göre yeni sezonunda 15 Temmuz hain darbe girişiminin konu alacak olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni dönemi şimdiden tartışılmaya başlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon için geri sayım devam ediyor.
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Gözler PANA Filmin Yapacağı Açıklamada

Yayınlanacağı kanal konusunda henüz bir netlik olmadığı söylenen Kurtlar Vadisi Pusu yeni dönemde de konuşulmaya devam edecek. Kanal değiştirme konusunda zengin bir birikime sahip olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 2017 yılına nasıl bir başlangıç yapacağı merak konusu.

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra Kurtlar Vadisi Darbe filmi için önceden patent başvurusu yapması ve web sitesinin kurulması için çalışmalara başlaması ile dikkatleri üzerine çeken Pana Film, yeni dönemdeki Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hain darbe girişimini işleyecek. Diziden önce hain darbe girişimin konu edileceği film için çalışıldı ve bu nedenle Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ekranlara gecikmeli olarak geleceği konuşuluyor.

Vadi Kanal Bulmakta Zorlanıyor

Başka bir iddiaya göre Pana Film, dizinin yayınlanacağı kanalı bulmakta zorlanıyor. Kanal D aracılığı ile yayınlanacağı konuşulan dizi hakkında Pana Film’den açıklama yapılması bekleniyor.Yorum Yap