18 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? PANA Film Anlaşma Sağlayamadı Final Gelebilir

18/11/2016 - 20:37

Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak diye bekleyen dizi hayranlarına kötü haber geldi. PANA film henüz hiçbir kanalla anlaşma sağlayamadı. Yüksek bütçesi nedeniyle kanalların Kurtlar Vadisi Pusu'yu yayınlamaya yaklaşmadığı öğrenildi. Gözler yapılacak resmi açıklamaya çevrildi.
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? PANA Film Anlaşma Sağlayamadı Final Gelebilir

Ekranların en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu’nun henüz başlamaması hayranlarını üzdü. Dizi hayranları PANA filmden açıklama beklerken ilk gelen bilgiler dizinin devam etmeyeceği yönünde.

FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişimi öncesinde “Kurtlar Vadisi Darbe” ismi için patent başvurusu yapan Pana Film hakkında soruşturma başlatılmış ve Necati Şaşmaz Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda ifade vermişti. Bu gelişmelerin ardından dizinin ne zaman başlayacağı ve hangi kanalda yayınlanacağı belirsizliğini korurken, medya kulislerinde sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

YAYIN HAYATI BİTTİ Mİ?

Geçtiğimiz günlerde 360 TV’de yayınlanacağı haberleriyle gündeme gelen dizinin yüksek maliyeti nedeniyle anlaşmanın rafa kaldırıldığı öne sürüldü. Diğer kanallarında mesafeli durduğu dizinin yayın hayatının bittiği yönünde yorumlar yapılıyor.

Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak sorusuna yanıt arayacağımız bu haberimizde ayrıca yeni sezon yeni bölümler hakkında çok daha detaylı bir araştırma haberini sizlerle paylaşacağız. Geçtiğimiz günlerde dizinin yapımcısı Pana Film’e yakın kaynaklar, yeni sezon için Kanal D ile görüşme halinde olunduğunu duyurmuştu. Ancak gelen son bilgilere göre, şu ana kadar görüşmelerden bir netice çıkmadı.

GÖZLER PANA FİLME ÇEVRİLDİ
Bazı kesimler Kurtlar Vadisi Pusu’nun bittiğini söylüyorlar ama bazılarıda yeni projeler için hazırlıktan dolayı geç başlayacağını söylüyorlar. Bütün diziler start almış durumdadır ama aynı zamanda bazı diziler daha yeni sezona giriş yaptılar. Muhtemelen Kurtlar vadisi pusu ne zaman başlıyor sorusuna yanıt olarak yeni yayın dönemini işaret edebiliriz. Uğur Pektaş’ın Kurtlar Vadisi Pusu kadrosuna dahil olduğu haberleri haftalar öncesinde ortaya çıkmıştı. Günler ilerliyor ve neredeyse bütün diziler yayın hayatlarına başladı. Yeni diziler bile başlamışken Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümleri ne zaman başlıyor henüz bilinmiyor. Konu ile ilgili olarak çok yakında ortaya bilgilerin çıkacağını merak ediyor ve sizlere aktarmak istiyoruz.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ KANALI HANGİSİ OLACAK?

Geçtiğimiz günlerde dizinin yapımcısı Pana Film’e yakın kaynaklar, yeni sezon için Kanal D ile görüşme halinde olunduğunu duyurmuştu. Ancak gelen son bilgilere göre, şu ana kadar görüşmelerden bir netice çıkmadı.

Bir dönem ‘Arka Sokaklar’da rol alan Uğur Pektaş’un kadroya dahil olduğu ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun, yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini anlatması bekleniyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Geçtiğimiz günlerde Perşembe günleri ekranlarda olması beklenen ve milyonlarca izleyicisi olan sevilen dizinin akıbeti henüz bilinmiyor. Kimse konu hakkında bir açıklama yapmadı. Bütün diziler yeni sezonlarına başladılar ama elbette bazı programlar geç başladı. Kurtlar Vadisi Pusu darbeden sonra belki yeni bir film için hazırlık yapıyordur diye düşünüyoruz. Sosyal medyada anlatılanlara göre ayrıca birçok kişinin üstünde durduğu noktalardan birisi de elbette dizinin bittiği yönünde oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin biteceğini bazı basın kuruluşları söylemiş ve akabinde Kanal D böyle bir haberin gerçeklik payı olmadığını söylemişti.Yorum Yap