27 Kasım 2016

M. Negiz

Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Vadi ‘Darbe’ Olarak Gelebilir!

27/11/2016 - 9:38

Dizi severler Kurtlar Vadisi Pusu’nun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Fenomen haline gelen dizinin ne zaman başlayacağı ve hangi kanaldan yayınlanacağı şimdilik merak konusu. Kurtlar Vadisi Pusu ekranlara gelmeden önce beyaz perdede Kurtlar Vadisi Darbe filmi ile seyircisiyle buluşacak.
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Vadi ‘Darbe’ Olarak Gelebilir!

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin halen yeni sezonu yayına başlamadı. Dizi hakkında merakla beklenen soru ise ne zaman başlayacağı. Dizi hakkında elde edilen bilgilere göre, Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni dönemde de kendisinden söz ettirmeye devam edecek. Yeni sezon ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin henüz yayın tarihi ve yayınlanacağı kanal ilan edilmedi. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ekranlara gecikmesinin sebebi olarak yakında beyaz perdeye gelecek olan Kurtlar Vadisi Darbe filmi gösteriliyor. Pana Film’den yapılan açıklamaya göre Kurtlar Vadisi Darbe filmi 15 Temmuz hain darbe girişimini konu ediniyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun ekranlara gecikmesi konusundaki başka bir söylenti ise, dizinin yayınlanacağı kanalı konusunda bir anlaşmaya varılamaması. Henüz bir kanal açıklaması yapılmasa da Kanal D’nin ismi çok konuşuluyor.

Darbe filmi konusunda önceden film girişiminde bulunulması nedeniyle şimşekleri üzerine çeken Pana Film, durum hakkında açıklama yaptı: “Bazı yayın organlarınca şirketimiz Pana Film yetkililerinin Terör savcılığına ifade verdiği hakkında yapılan haber ve yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır. Sayın Savcılık makamınca şirket yetkililerinin konu hakkında bilgisine başvurulmuştur, Şüpheli sıfatıyla ifadeleri alınmamıştır. Aksine yapılan haberler maksatlı ve kötü niyetlidir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”1 Yorum

 

  • uğur baran kaya :

    27 Kasım 2016-14:05

    ne zamann pekı başlayacak yada ne zaman yayınlanacak pekı beyaz perde
    0    0