23 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Maçkolik Canlı Sonuçlar Şampiyonlar Ligi Maçları ile Zirvede

23/11/2016 - 17:48

Maçkolik canlı sonuçlar 23 Kasım çarşamba günü oynanacak Şampiyonlar Ligi maçlarını futbol severlere servis edecek. Yıllardır spor alanında adeta dev bir arşiv olan Maçkolik, canlı sonuçları anlık olarak aktarmayı sürdürüyor.
Maçkolik Canlı Sonuçlar Şampiyonlar Ligi Maçları ile Zirvede

UEFA ve Şampiyonlar Ligi’nde 22 Kasım 2016 tarihinde tamamlanan karşılaşmalar keyif vericiydi. 23 Kasım 2016 tarihli karşılaşmalar hakkında detaylı bilgiler Maçkolik kalitesiyle futbol severlerle buluşuyor.

Dün akşam tamamlanan Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları oldukça keyifliydi. Futbolseverlere adeta futbol şöleni sunan karşılaşmaların sonuçları Maçkolik referansıyla aşağıda sunulmuştur. Bu akşam oynanacak olan 8 karşılaşmanın bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

22 Kasım akşamı Şampiyonlar Ligi’nde oynanan müsabakalarda E Grubu’nda, CSKA Moskova 1-1 Bayer Leverkusen ile Monaco 2-1 Tottenham, F Grubu’nda Borussia Dortmund 8-4 Legia Warszawa ile Sporting Lisbon 1-2 Real Madrid, G Grubu’nda da FC Copenhagen 0-0 Porto ile Leicester City 2-1 Club Brugge, H Grubu’nda Sevilla 1-3 Juventus ile D. Zagreb 0-1 Lyon karşılaşmaları tamamlandı. Gözler bu akşam oynanacak mücadelelere çevrildi.

23 Kasım Çarşamba Şampiyonlar Ligi Programı

23-kasim

Günün maçları arasında en dikkat çekeni Beşiktaş ile Benfica maçı. Saat 20:45’te başlayacak maçta bahis şirketleri Beşiktaş’ı bir adım önde görse de, Beşiktaş galibiyeti 2.20, beraberlik 3.10, Benfica galibiyeti ise 2.35 olarak belirlendi.

FUTBOLUN WİKİPEDİA’SI MAÇKOLİK

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen spor sitesi Maçkolik yaklaşık dört yıl süren satın alma süreci sonrasında Perform Group tarafından 26 Mayıs 2016 itibariyle tamamen satın alındı. Futbolun Wikipedia’ası olarak bilinen Maçkolik, henüz dünyada yaygın hale gelmeden önce Big Data kavramının kullanımın sonucunda ortaya çıkmıştır. Rakipsiz Canlı Skor teknolojisi ve muazzam spor arşivi ile sadece Türkiye’de değil, dünyada adı geçen site ve mobil uygulamalardan bir tanesidir.

Maçkolik’in sahibi olan Perform’un merkezi İngiltere’dedir. Dünyanın en büyük dijital spor içeriği sağlayıcısı konumunda olan Perform, dünya genelinde 32 ülkede bulunan ofisleri ile birlikte 1.500 çalışanla hizmet vermektedir. Bünyesinde web siteleri ve mobil uygulamalar aracılığıyla sporseverlere doğrudan erişirken; kurumsal iş ortaklarına da veri, istatistik, video ve editoryal içerik sağlıyor.Yorum Yap