3 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Mahsun Kırmızıgül Baba Oldu!

03/05/2016 - 18:46

Mahsun Kırmızıgül Baba Oldu!

Türk müzik tarihinin başarılı isimlerinden olan, aynı zamanda da son yıllarda çektiği filmler ile yönetmenlik kariyerinde birçok başarılı işe imza atan Mahsun Kırmızıgül baba oldu. Bu yılın başında, Şubat ayında Los Angeles’ta evlenen Kırmızıgül’ün eşi avukat Ece Binay ile birlikteliğinden ilk çocuğu dün hayata gözlerini açtı. Çiftin bebeği, Amerika Birleşik Devletleri’nde Los Angeles’taki bir hastanede normal doğum yoluyla dünyaya geldi. Oldukça rahat bir doğum gerçekleştiren Ece Binay’ın doğumdan sonraki gün hastaneden taburcu edildiği öğrenildi. Minik bebeğin de sağlık durumunun oldukça iyi olduğu belirtildi.

Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay çifti bebeklerine henüz bir isim bulamamışlar. Çiftin yakınlarından öğrenildiği kadarıyla bir ay sonra Türkiye’ye dönecek olan ikilinin, bu süre zarfında bir isim bulmaları bekleniyor. Ancak, yeni baba olan Mahsun Kırmızıgül, eşi ve kızından bir hafta önce Türkiye’ye dönerek gerekli hazırlıkları tamamlayacak. Çiftin Kemerburgaz’daki evlerinde çocuk odası için tadilat ve gerekli çalışmalara başlandı.

Mahsun Kırmızıgül’den Sert Cevap

Yeni baba olan Kırmızıgül, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan iddialara oldukça sert cevaplar verdi. Terör örgütüne destek verdiği, paralel yapıyla ilişkisi olduğu iddialarına ateş püsküren ünlü sanatçı, twitter hesabından yaptığı yazılı açıklamada sert çıktı. Bugüne kadar hep kardeşlik ve barış türlüleri söylediğini ve çektiği filmlerde de bu konular üzerinde durduğunu belirten ünlü sanatçı, “Dün ne isem bugün de oyum. Ben insanları dilinden, dininden, renginden, mezhebinden dolayı asla ayırmadım” ifadelerini kullandı. Ayrıca, paralel yapı veya terörün destekçisi olmadığını ve bu tür insanlarla da hiçbir şekilde çalışmadığını belirtti.Yorum Yap