2 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Mega Star Sonunda Evlendi!

02/05/2016 - 11:02

Mega Star Sonunda Evlendi!

Uzun zamandır hakkında birçok iddia ve evleniyor haberi çıkan Megastar Tarkan, geçtiğimiz aylarda çok konuşulan evlilik kararını sürpriz bir şekilde gerçekleştirdi. Almanya’da yaşayan ve Tarkan’ın en büyük hayranlarından biri olan Pınar Dilek’le ünlü şarkıcı uzun süredir birlikteydi. Hatta bu yılın başında konuyla ilgili açıklama yapan Tarkan, kısmetse bu yıl içerisinde evleneceklerini söylemişti.

Türkiye’nin Megastar’ı olan Tarkan Tevetoğlu’nun önceki gün sevgilisi Pınar Dilek ile, Tarabya’daki villasında evlendiği ortaya çıktı. Aile arasında ve oldukça sade bir törenle evlenen çiftin sessiz sedasız evlendiğinin haberi magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Bu yıl içerisinde evlenmeleri beklenen ancak bu şekilde olacağı hiç tahmin edilmeyen nikah töreninin 29 Nisan Cuma günü Tarkan’ın Tarabya’daki lüks villasının bahçesinde gerçekleştiği öğrenildi. Tarkan Tevetoğlu ve 30 yaşındaki sevgilisi Pınar Dilek’in dünya evine girdiği sade nikah töreninin bununla sınırlı kalmayacağını da belirtelim. Çiftin önümüzdeki günlerde düğün töreni de yapacağı öğrenildi.

40 Kişi ve 5 Özel Korumadan Oluşan Tören

Tarabya’daki villada yapılan nikah törenine 40 kişinin katıldığı ve gecede güvenliği 5 kişilik özel güvenliğin sağladığı belirtildi. Nikaha, Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu, ağabeyi Hakan Tevetoğlu, kardeşi Adnan Tevetoğlu ve aile üyeleri katıldı. Pınar Dilek’in ailesi de geceye katılmak için Almanya’dan İstanbul’a geldiler. Tarkan, gece için bir catering şirketiyle anlaşarak toplam 40 kşilik bir yemek verdi. Villanın merdivenlerinin mumlarla süslendiği ve gazetecilerin görüntü almasını önlemek için 5 özel güvenliğin görev yaptığı gecede, konuklar da görüntü alınmaması için araçlarına kapalı garajda bindi.

Pınar Dilek ve ailesi, 35 plakalı bir minibüsle evden ayrılırken, geceye katılan diğer misafirlerin ayrılmasından sonra Tarkan bir saat daha ailesiyle baş başa zaman geçirdi.Yorum Yap