12 Aralık 2015

Kadir Çalışkan

Megastar Tarkan Evleniyor

12/12/2015 - 14:19

Megastar Tarkan Evleniyor

Özel hayatından ziyade yaptığı müzikle gündemde her zaman yerini koruyan megastar Tarkan evlilik kararı aldı. İsmi basına açıklanmayan Türk bir ailenin kızıyla söz yüzüklerini takan Tarkanın kısa süre içerisinde evlilik adımı atması bekleniyor.

Kısa süre önce Anadolu Yakasında bulunan Öğümce Köyü’nde bir çiftlik satın alan Tarkan, 3. Köprü inşaatı sonrası buradaki evini satarak Köln’de yaşamaya karar vermişti. Köln’de yaşamaya devam eden Megastar Tarkan, daha önce kameralara da yansımayan ancak uzun süre birlikte olduğu söylenen Türk kızı ile geçtiğimiz hafta içinde söz kesti.

Geçtiğimiz hafta içinde kız istemey giden Tarkan, kız isteme merasimi ardından söz yüzükleri takılarak evlilik yolunda en ciddi adımlarından birini attı. İsmi henüz basına açıklanmayan Türk kızı ile kısa bir süre içinde evlilik yolu görünüyor.

Özel hayatını bir kenara bırakarak, daha çok yaptığı müziklerle gündeme gelmeyi başaran ve bu yolda emin adımlarla yürüyen Megastar’ı bizler de tebrik ediyor, mutluluk dolu bir evlilik diliyoruz.Yorum Yap