9 Aralık 2015

Kadir Çalışkan

Sonunda Boşanıyorlar!

09/12/2015 - 11:44

Sonunda Boşanıyorlar!

Melanie Griffith ve Antonio Banderas sonunda boşanıyor. E! News’in haberine göre, ünlü çift 2015’in sonunda resmi olarak boşanıyorlar. 20 Aralıkta sonlanacak olan duruşmaların sonunda çiftin boşanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Melanie ve Antonio Banderas geçtiğimiz günlerde boşanma belgelerini karşılıklı olarak imzalamışlardı. Belgelere göre, Bandera’ın 2004-2014 yılları arasında elde ettiği, Aspen ve Colo’daki evleri, ve servetinin yarısını Melanie alacak. Ayrıca Banderas, nafaka olarak her ay 65bin dolar ödeme yapmaya devam edecek. İmzalanan belgelerin yıllık ödeme miktarının ise yaklaşık 780bin dolar olacağı açıklandı.

 

Çift boşanacaklarını Haziran 2014’de açıklamışlardı. Çiftin yaptığı açıklamada “”Ailelerimiz, arkadaşlarımız ve dostlarımızla beraber güzel vakitler geçirdiğimiz ve yaklaşık 20 yılı bulan aşk ve saygı dolu evliliğimizi tamamen kendi düşüncelerimiz ve rızamızla sonlandırma kararı almış bulunuyoruz” demişlerdi.

Bu boşanma, Banderas’ın ikinci boşanması olacak, Ünlü oyuncu daha önce Ana Leza ile evlilik gerçekleştirmiş ve boşanmıştı.Yorum Yap