14 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Mestan’ı Kim Öldürdü? İçerde Son Bölüm Twitter’da Zirvede

14/11/2016 - 22:12

Mestan'ı kim öldürdü sorusu İçerde'nin 9. bölümü ile Twitter'da gündeme oturdu. Show TV ekranlarının en çok izlenen dizisi İçerde, yeni bölümü ile gündemde yerini aldı. Sadece Türkiye değil Dünya basınında da adından söz ettiren İçerde, 9. bölümü ile izlenme rekoru kırdı.
Mestan’ı Kim Öldürdü? İçerde Son Bölüm Twitter’da Zirvede

İçerde 9. bölümü ile de tıpkı önceki haftalarda olduğu gibi zirvedeki yerini korudu. Twitter’ın bu haftaki gündeminin zirvesinde #mestanıkimöldürdü başlığı yer aldı. Soru henüz cevabını bulmasa da konu ile ilgili pek çok düşünce hakim. İçerde reytinglerdeki başarısı ile daha uzun süre zirvede olacağının sinyallerini vermiş oldu.

Mestan’ı Kim Öldürdü?

İçerde dizisi 8. bölümü ile ekranlara damgasını vurdu. Celal babanın has adamı Mestan’ın asılarak öldürülmesi uzun süre gündemden düşmedi. Konu ile ilgili pek çok teori ortaya atıldı. Kimilerine göre Mestan’ı Davut öldürdü. Kimilerine göre Alyanak. Kimilerine göre ise Sarp’ın babası Metin halen yaşıyor ve Mestan’ı o öldürdü. Tam bir çıkmazın içerisinde bulunan Sarp bu sorunun cevabını bulmak için çabalıyor.

icerde-twitter

İçerde Twitter’da Zirvede

İçerde 10. bölüm 21 Kasım pazartesi akşamı ekranlarda olacak.Yorum Yap