12 Şubat 2017

Muhammet Negiz

MHP Anayasa Referandumu İçin Yeni Sloganını Belirledi

12/02/2017 - 13:14

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) anayasa referandumu için kullanacağı sloganını belirledi. Konu hakkında açıklama yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Sloganımız belli oldu: Bu ülke için yeminimiz var, vazgeçilmez" ifadelerini kullandı.
MHP Anayasa Referandumu İçin Yeni Sloganını Belirledi

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından yapılan açıklamaya göre 16 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek olan anayasa referandumu için siyasi partilerin çalışmaları başladı. Konya’da referandum konusunda teşkilatını bir araya getiren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), referandum sürecinde kullanacağı sloganı kamuoyu ile paylaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından belirlenen referandum sloganını partinin Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya şu ifadelerle açıkladı; “MHP sahada ‘Evet’ kampanyasını yürütecek. Öncelikle kendi teşkilatlarından başlayacak ve süreç içinde vatandaşa, kamuoyuna açılarak çalışmalarını devam ettirecek. Sloganımız belli oldu: Bu ülke için yeminimiz var, vazgeçilmez.”

DAHA ANLAŞILIR HALE GETİRİLECEK

Karakaya, açıklamasında, belirlenen sloganı vatandaşın karşısına çıktıklarında daha anlaşılır hale getireceklerini ifade ederek şu şekilde sözlerine devam etti; “Vatan, millet, bayrak ve Türklüğün bekası için ‘Evet’ diyoruz. Bu söylemle vatandaşın karşısına çıktığımızda bunu daha anlaşılır hale getirerek teşkilatlarımızla çalışma yapacağız. Eğiticilerin eğitimini yapacağız. Teşkilatlarımız sahaya inecek.”Yorum Yap

 

film izle 2017 cs go crosshair kafa topu