29 Kasım 2016

M. Negiz

MHP Türkiye Turuna Çıkıyor

29/11/2016 - 13:58

MHP, son dönemdeki yeni yaklaşım ve yapılan çalışmalara ilişkin ülke genelinde bilgilendirme toplantıları gerçekleştirecek. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin direktifleri ile MHP’nin politikalarını teşkilat mensuplarına aktarma amaçlı gerçekleştirilecek toplantılar partililerle istişare amacını da taşıyor.
MHP Türkiye Turuna Çıkıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin direktifleri doğrultusunda harekete geçen MHP Genel Başkan Yardımcıları, MHP’nin yeni dönemdeki anlayışını ve yapılan çalışmalar hakkında ülke genelinde bilgilendirme toplantıları organize edecekler.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Mehmet Günal yapılan çalışmayla alakalı olarak, “Genel Başkanımızın talimatıyla gerçekleştireceğimiz toplantıları Genel Sekreterimiz İsmet Büyükataman koordinasyonunda yapacağız. İlk durağımız İstanbul. Sonraki haftada İzmir’de olacağız. Toplantılara başlamadan önce son ve kesin talimatları başkanlık divanımızda liderimizden alacağız” dedi. MHP’nin politikalarını teşkilat mensuplarına aktarma amaçlı gerçekleştirilecek toplantılar partililerle istişare amacını da taşıyor.

İZMİR PROGRAMI BELLİ OLDU

MHP heyetinin iki gün sürecek İzmir programı 10-11 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Programda ilk gün basın toplantısı ve bazı kuruluşların ziyaretleri olduğu öğrenildi. MHP İzmir İl Teşkilatı ikinci gün ise bölgesel toplantılar hazırlıyor. Merkez, Bakırçay Havzası ve K. Menderes Havzası olarak üç bölgede yapılacak olan toplantılara üç genel başkan yardımcısı da katılacak.



Yorum Yap